Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Keigu jie pxuistai tai tegul ten ir sedi
Tai.suda.mala.tipo.nezinojo.verkia.o.naxui..
Jus.vaziojat.blatnekai.
Jus.vaziojat.blatnekai.
Užuojauta netekus artimo žmogaus, tačiau karantinas ne pirmą dieną,tad brangieji užsieniečiai nėra jo pyktį,nervuotis jūs savo noru išvykoje į ten dėl pinigų,o mums gana kiek turime covid, ačiū bet nevezkite daugiau.
@Airine
UK covid daug mažiau nei LT. Beje, ar žinai kad iš emigrantų į LT per metus 'ateinančių' pinigų suma beveik lygi maxima metinei apyvartai? Už tuos pinigus čia likę artimieji perka daiktus ir moka Lietuvai PVM. Na, o iš PVM mokate atlyginimus gydytojams ir perkate vakcinas. Taigi, mieloji tautiete, valstybė, draudžianti savo piliečiams atvykti, kad ir labai sunkiu metu, yra ... Tek to, nesimėtysiu epitetais savo valstybės atžvilgiu.
@US@
jau nusišnekėjote iš širdies, dar pasakykite kad visus gyvenančius LT ir išlaikote... ar ne per geros nuomonės apie save? O jei valstybė tokia bloga tai ko čia veržiatės ir sėdėkite ten kur esate, kai viskas baigsis ir grįšite
@US@
O mes dirbdami cia, Lietuvoje,mokam ne tik PVM, bet ir visus kitus mokescius i biudzeta, is kurio Jusu artimiesiems yra mokamos pensijos ir pasalpos. Taigi musu sumoketais pinigais yra islaikomi Jusu artimieji. Jei jau norite vadintis Lietuvos pilieciu, tai ir dirbkit cia, mokescius mokekit....nes darbo tikrai yra... o ne reikskit pretenzijas valstybei is kurios pabegot ieskodami lengvesnio kasnio.
@US@
Nebūkite jau tokie dideli Lietuvos gelbėtojai su savo PVM. Juokingai skamba, kad be jūsų pinigų mes čia visi ubagais išeitme. Pirma jus savo artimuosius remete o ne Valstybė, taip, kad nereikia čia apsimesti Lietuvos gelbetojais
NEREIKIA VAZIUOTI TOKIU LAIKU TEN KUR NEREIKIA RAMIAUSIAI TEVYNEJE
NEREIKIA VAZIUOTI TOKIU LAIKU TEN KUR NEREIKIA RAMIAUSIAI TEVYNEJE
Emigrantų akyse – ašaros: negali net atsisveikinti su Lietuvoje mirusiais tėvais