Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sovietų laikais žmonės į partiją (komunistų) stojo ne tiek dėl ideologinių įsitikinimų, kiek siekdami PRIVILEGIJŲ - vogti iš okupanto buvo tarsi legitimu, tarsi normalu... Dabar tas partinis „refleksas“ dar liko, tik dabar vagiama iš savo valstybės, apvagiami mokesčių mokėtojai. IR NIEKO, VISIEMS PARTIEČIAMS TIKO....Tai buvo daroma visose partijose, visų, kurie turėjo galimybę ir kuriems SĄŽINĖ NETRUKDĖ PIKTNAUDŽIAUTI - gal ir dabar vogti dar tebėra normalu?? Gal ir dabar partijos nariai stoja į partijas siekdami NAUDOS SAU. Ir vėl ideologiniais įsitikinimai nelabai svarbūs - juk tą matome PARTIJŲ PROGRAMOSE, PARTIJŲ VEIKLOSE, kur esmė yra LAIMĖTI RINKIMUS, PATEKTI Į VALDŽIĄ. Todėl realaus PARTINIO DISKURSO NĖRA, nes visos partijos sunkiai formuluoja savo ideologijas.
jau laikas paviešinti
- Ką manote apie tai, kad iš Tautos atimta galimybė referendumu pareikšti savo valią? - „Respublika" paklausė teisininko prof. Alfonso VAIŠVILOS
- Tai įsisenėjusi liga - visi mūsų seimai bijojo žmonių. Nors Seimas - Tautos atstovybė, bet parlamentarai bijo Tautos - ją vadina minia, o minia neturi kištis į valdžios reikalus. Manau, ta politikų nuostata, vienų atvira, kitų slapta, vis dar gyva. Todėl šiandien labai ryškiai matome tą tendenciją, kurią vadinu savo Tautos baime. Premjerė Ingrida Šimonytė žmones, reiškiančius savo valią, pavadino sermėgiais, Vytautas Landsbergis kadaise juos vadino šunauja. Galbūt tai ne tik tendencija, bet ir valdžios nekultūringumo ženklas. Politikai yra Tautos išrinkti, bet, kai Tauta juos išrenka, ta pati Tauta - paniekinama, nebeturi jokios valios, jėgos. Nes atšaukimo mechanizmo nėra. Todėl teisinėje valstybėje susidaro tokia neteisinė situacija kaip ši. Todėl parlamentarai gali tiesiog nevykdyti savo pareigų, tad jie ir neskuba priimti Referendumo įstatymo.
- Kaip vertinti Seimą, kuris rado laiko partnerystės įteisinimo, narkotikų legalizavimo svarstymams, bet nerado jo konstituciniam įstatymui?
- Manau, tai padaryta sąmoningai. Prisiminkime Konstitucijos pataisų svarstymus Seime dėl buvusio prezidento Rolando Pakso, kuriam grąžinti teisę būti renkamam į Seimą įpareigojo Europos žmogaus Teisių Teismas. Parlamentarai dešimtmetį vis tempė laiką, vengdami imtis to klausimo. Liūdnai juokaudamas sakau, kad valstybė gali žmogaus teises pažeisti, bet pilietis, naudodamas demokratinės valstybės teismų sistemą, niekaip negali apginti savo teisių, kaip šiuo atveju buvo pasielgta su R.Paksu. Jo teisės pažeistos dėl tokio ilgo jo teisių suspendavimo, bet jis apsiginti, naudodamas Lietuvos teisinę sistemą, niekaip negali, nes viskas jau priklauso ne nuo teismo, o nuo Seimo narių subjektyvios valios, kurie to net nenori pripažinti. Ir Konstitucinis Teismas nenori pripažinti savo klaidų, tas klaidas nori perkelti kitiems, pavyzdžiui, ant Konstitucijos kūrėjų pečių, lyg jie kažkur slaptai pasakė, kad nušalintas prezidentas negali iki gyvos galvos dalyvauti rinkimuose.
Įstatymų nesilaikymas pas mus jau yra tapęs įpročiu. Ir nėra kaip bei kam pareikalauti.
Seimo valdantieji dabar konfliktuoja su prezidentu. O kas yra prezidentas? Tas, kuris gali pareikalauti, jeigu ne visada įstatyminiu pagrindu, tai bent morališkai, kaip valstybės vadovas, kad visos institucijos ir piliečiai vienodai laikytųsi Konstitucijos. Jis pasakė, kad būtina laikytis Konstitucijos 38 straipsnio, kuris aiškiai apibrėžia, kad šeima yra vyro ir moters sąjunga. Koks sujudimas kilo. Konstitucijos laikymasis, pasirodo, yra didelė nuodėmė, griaunanti prezidento autoritetą, taip „elitiniai" politologai per televiziją kalbėjo - buvo gėda klausyti, kai tie etatiniai šnekėtojai žmogų smerkia už laikymąsi Konstitucijos.
Ką jūs čia abu su tapkinu bangeles keliat ,o bangose banginių nematot,byjot kad jūsų neprarytų!!!!!!
Verta atsiversti: --
Ričardas Malinauskas: Nematau partijos, kuriai būtų įdomu tiesa (238)
Dinastijos "partija" kaip ir anojo VL --- PARTIJA, - UM i CESTJ NASEIJ EPOCHI!
Nereikia nukreipti dėmesio nuo valdančiųjų . Ten milijardai savų įsisavinami . Savivaldybėse - tik trupinukai prijaukintiems paukšteliams palepinti . Lietuvoje nedaug nuo Rusijos šioje vietoje skiriasi - jei tik prieini , tai ir VAGI , o gražu , teisinga ir atlikta YRA tik popieriuje . Juk realybėje niekas nedaroma normaliai , tik PARODOMUKAI . Savi laimi , savi įdarbinami , savi , savi .... , nors realybėje buki buki .
Turėtų būti viešai paskelbti išlaidų punktai ir šalia jų pastovus išlaidų parodymas. Turime žinoti atvirai matomą jų veikla.Tada tikrai žinosime ką veikia mūsų pasitikėjimu išrinkti žmonės. Dabar tie išrinktieji save paverčia kažkokiais monstras ir slepiasi nuo žmonių.Geda.Nepasitikėjimas. Sukčiavimas. Rinkėjas yra tik priemonė. Tada viskas virsta paslaptimi.
Mulkina, tie kapeikiniai "tyrimai" juokingi, nes tai privalo daryti kontrolės įstaigos, bet ir tos nesivargina, neapsimoka, o štai milijardiniai vėjo jėgainių jūroje projektai, iš mūsų pinigų šeriami verslininkai. Viskas legalu dabar, IGNITIS milžiniškus pelnus dalinasi su akcininkais,kurie už juokingą kainą nupirko akcijas. Ir viskas tyliai, kad būtų jau šaukštai po pietų. Bet gi tai mūsų visų turtas, o jie tik vyriausybės nutarimu nusprendė, net seimo neatsiklausė, kur ir sėdi "tipo" mūsų atstovai. Taip tyliai eilėje stovi:geležinkeliai, uostas, paštas ir kiti. Šita Tapino akcija tik dūmų uždanga, pridengti tikras vagystes... paskutinė šerykla-NATO sutikimas Vilniuje, viskas perkama neskelbiamu būdu, 4-10 kartų brangiau... ei Tapinai! nearti milijoniniai dirvonai

ko čia partijos jei yra įstatymai? ar jau partijos daugiau nei įstatymas? tai dėl to įstatymų tokia kaita?kad pagal poreiki „vsio zakono“? taip, čia tai posūkis
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų