Partizanas Juozas Jakavonis-Tigras palydimas į paskutinę kelionę. Atsisveikinimas Vilniaus Jonų bažnyčioje. Garbės kuopos sargybos kariai išneša Juozo-Jakavonio karstą, palydint artimiesiems, pagarbą išreiškiant ir valstybės vadovams.
Laidotuvių procesija iš Vilniaus pajuda į Dzūkiją, Merkinę, kur velionis pagerbiamas šventomis mišiomis.
Amžinojo poilsio vieta pasirinkta Gimtuosiuose partizano Kasčiūnuos, šalia partizano žmonos. Šiose apylinkėse Juozas Jakavonis-Tigras gimė užaugo, o būdamas vos 19 metų kartu su kitais partizanais tėvų sodyboje įrengė Merkio rinktinės partizanų štabo vadavietę ir įsiliejo į kovą dėl Lietuvos laisvės.
Partizanas Tigras mirė eidamas 97-uosius gyvenimo metus. Gyvybė užgeso, susirgus koronavirusu. Sunkiai tramdydamos ašaras partizano dukros atsisveikino su tėvu, seneliu ir Lietuvos laisvės kovotoju. Su Juozu Jakavoniu Tigru astsiveikino ir susirinkę žemiečiai, ir kiti šalies patriotai šiandien atvažiavę į partizano tėviškę.
Juozas Jakavonis-Tigras buvo partizanų štabo ryšininkas. Partizanų vadavietė Kasčiūnų kaime sovietų karių taip ir nebuvo rasta. Tačiau Tigras vis tik pateko okupantams į rankas, platindamas spaudą vienoje kaimo sodyboje, neišdavęs nė vieno bendražygio, Sibiro lageriuose ir tremtyje partizanas praleido trylika metų, o išgyventi jam padėjo optimizmas.
Atsisveikinimas su partizanu baigėsi prie bunkerio, kuris iki šiol likęs vienu svarbiausių kovų už tėvynės laisvę simboliu. Artimųjų prašymu vietoje gėlių laidotuvėse žmonės skatinti prisidėti prie šios vadavietės atnaujinimo darbų aukomis. Partizanas Juozas Jakavonis-Tigras iki paskutiniųjų savo gyvenimo dienų nepamiršo šios vietos, skaudžios praeities, kritusių draugų, ilgų ir šaltų naktų miškuose, kovojant už tėvynės laisvę. Pasakojo apie tai kiekvienam vadavietę lankiusiam.