Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Gyvuliu ukis , pinigeliai bus beverciai , gerai sustabdziau 2019 m. manau neatgausiu .
Pusė tos vyriausybės reika pakarti prieš visus žmones! Prie Stalino tokio nebutu
@Ale
Dvesk vata. Laizyk Putinui subine, jei jau taip myli pedofila stalina.
@Ale
Prie Chruščiovo būtų pakorę pusę. Prie Stalino, du trečdaliussu visa šeima ir turto konfiskavimu.
Nepavarkim būti Ukraina
@Šlovė Ukrainai
gerojam
Sumokėsiu ir 4 proc., tik paprastai ir aiškiai be ratų ir kvadratų atiduokit mano kapeikas ir išleiskit iš šito dumblyno
Paaiškinkit man, ką reiškia tas jų "vieną kartą per visą gyvenimą galėtų atsiimti 25 proc. sukauptų lėšų". Pagal tekstą gaunasi, kad 3/4 sumos lieka banditams ?
|
|
@teta
Alisa ir Bazilijus paaiškins..Tam ir buvo sukurta šita afera,o jūs norit lengvai,be praradimų pasitraukti?
Kad ir kiek iš žmonių fondiniai aferistai nutuks, laimės jiems tai neatneš ir degs jų riebios dūšelės pragare
o tai per pasitraukimo laikotarpį atsiimant lėšas,nereiks mokėti 3% ?
Ekspertai net nustatė , kad didėtų infliacija jeigu lietuviai atsiimtų pinigus, Va tai ekspertai tai išminčiai , Europos mastu atsiimtų po kelis tūkstančius eurų tai sukiltų infliacija , IŠ kur tokių glušų atsiranda valdžioje ir ekspertų pareigose , todėl taip ir gyvename .
@Raimis
Visai jie ne glušai!Jie dirba fondams ir kalba jų naudai!Kaip ir ne kurie s
@Oi,tik nereik!
Seimūnai
..sovietu ekonomu afera,dbr vadinasi pertvarka..
Pasitarta su pensiju fondais...naikinti juos tik kuo greiciau.veltedziai gryni.taip uz dyka pinigus lupa nieka nedarant.laukiam nesulaukiam kada begsim is tu pensiju fondu amziams.
Vyriausybė pritarė antrosios pensijų pakopos pertvarkai