Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Darbo inspekcija tik perrašo popierius kiek darbdavys skolingas, nu dar biškį dadeda už netesybas, o toliau jau tavo bėdos prasideda,darbdavys turto neturi veiklos nevykdo bankroto neskelbia. Ir kol nepasamdai gero advokato tai niekas nepadės,beje dar ir anstolius reikia pašerti,tie irgi tą patį parašo,kad darbdavys nieko neturi.Taip,kad stiprybės ir supraskit,kad čia Lietuva švogerių kraštas.
Nu tūpas čia žurnalistas ar VDI atstovas: kaip ple sugebama iš viso ginčų skaičiaus išvesti vidutinį "priteistą" DU? Čia tas pats kaip visi valgo balandėlius, nors vieni ėda mėsą, o kiti ryžius, treti - kopūstus.
Keista kai ginšų komisija parašo sprendimą- nutartį, kiek ir už kiek privalo darbdavis apmokėtį- nesumokėtą atlyginimą, pateiki netgi asmeniškai pristatai į ,,Anstolių rūmus'' tikiesi kad nors dalelę gauti, pati domiesi - skambini ir atsakymas ;jums nieko nepriklauso- puikūs žaidimai gal su ginšų komisija, pokiliminiai susitarimai- Lietuvoje vis dar darbdaviai ginami o ne samdiniai, darbdaviai žino ne tik įstatymus ,savo teises bet sugalvoja DK 55,kai neva gali atleisti darbdavys ir nepranešti samdomam darbuotojui, ar netgi samdomas darbuotojas - gali save atleisti pats ,nors ne jo verslas- firmas ir nežinoti ;ta gudri manipuliacija vykdoma- gudriųjų verslininkų- darbdavių ,kaip ir fyktivūs neva įdarbinimai ;niekas darbo vietoje nemato- nematomas darbuotojas; tik verslininkas- darbdavys jam moka
REKLAMA
REKLAMA
Vis daugiau lietuvių atgauna jiems priklausančius pinigus – vidutiniškai po 1560 eurų: nenumokite ir jūs