Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Perspejau,patustinsiu jūsų piniginės!!!
Dar nebuvo Seimo rinkimų,o jau ŽAGINA PILIEČIUS!!!
Vagys
Bus kaip su kuro akcizu. Buvo numatyta vien tik keliams skirti, bet valdzia nusprende, kad pasidalinti tarpusavyje geriau. Taip ir su mokesciais "gynybai" bus - tarp savu pasidalins.
Neuzmirskite Simonytes/Vasiliausko valdzios algu pakelimo "reformos". Puikiai parodo, kaip valdziai gynyba "rupi". Pirma sau atlyginimus pasikele, paskui apie mokescius KITIEMS pezeti pradejo.
Kam toji NATO, jei esame nesaugūs, kišam į gynybą milijardus?
viskas, bet kodel ne karto valdantieji neparodo nors menkiausio noro pradeti nuo saves, kad ir susimažinti kanceliarines, netaškyti neišvogti pinigu, bet viska krauna ant piliečiu
gal islaidas mazinkit,biurokratai jau netelpa kabinetuose,prikurta milziniskas kiekis saraskino kontoru,stadionai,baseinai ir tt.Bet apie islaidu mazinima ne kriukt.Uzkelkim akcizus ir duokim uzdirbt aplinkinems salims,kurios akcizu nekelia.
Po šitų valkatų ir politinių “genijų” “pavaldymo” prasidės dar viena emigracijos banga. Tada jau ir tos gynybos nebereikės. Nebebus ką ginti.
Tik skaiciuokle kaip visada is kito galo,vel plesiami maziausias pajamas gaunantys,gal nuo pajamu dydziu is kiekvieno procentaliai ar per skystos blauzdos gudruoliai parazitai,vis ta silpniausia smaugt tesugebat
@Ginti reikia Matai daugiausia yra tu su mažomis pajamomis todel surenka daugiau o argi oligarchai apsikraus patys save mokesčiais jus vasalai nebejuokaukit :DDDDD

Skaitomiausios naujienos




Į viršų