Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Drįstu prognozuoti, kad po šitų tarifų Internetas Lietuvoje brangs ir ne tik internetas, ir ne tik Lietuvoje......
Mūsų išrinkti šūdžiai valdžioje pasistengs, kad pajustume , kaip nemiela gyventi savo šalyje ir kaip trokštame , kad valdžia greičiau išdvėstų, net ir nauja, kuri tęsia konservatikų genocidą.
Turbūt tik mirtis išlaisvins mūsų šalį
Turbūt tik mirtis išlaisvins mūsų šalį
@Nieko tokio
Niekad girtas nerašinėk komentarų. Jei kada išsipagiriosi tai bus gėda.
Trumpas Epsteino bijo, muset galimai yra pedo įrašų trumpo, dėl to Rusijai netaiko muitų.
mum tai dzin mes vistiek nieko neimportuojam i jav, cia vokietija labiausiai pajaus. bet pagal susitarima visa es uzdes toki pati muita visiem amerikoniskiem auto kurie europoje populerejo ir aisku apple gaus muitus didesnius.
Lietuvoje Amerikos patriotai sako Ačiū!
Jis net iš valstybinių darbų varo lauk, amerika paskolinta iki begalybės, tikisi nors kažkiek galą atitolinti, žiūrėk iki Kalėdų, kad Aliaskos neparduotų ruskiams už sukauptus dolerius.
Is valdzios sasalins trumpui?Nauseda? skvernelis? greit matysim, o gal paskelbsime amerikiecius vatnikais hehehehe
Mūsų valdžia turi planą B jei Trumpui per pilnatį bus eilinis proto užtemimas ir sumastys,kad suskystintų dujų Europai nebeduos?
@?
Na arabų šeichai irgi turi pasiūlyti "ledinukų" ne vien Trampas.
Nieko nebus su lietuviais, mes net Kubilių pragyvenom , užsigrūdinę. Kitas klausimas ar išlepę europiečiai Kubilių išgyvens?
Kurvos Brangzz
Trumpo pradėtas prekybos karas: pasakė, kas bus Lietuvai ir lietuviams