Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Jeigu padalinti ant visų dirbančių paramą karui tai alga padidėtų nemažai 
                    
    
  
                                    Cia kaip paskaitai,tai norisi i lt gristi,b.l kokios algos,p..uderai nepiskit proto...
                    
    
  
                                    Juodnugariai uždirbo mažiausiai,klavišus badantys- daugiausia.Kariausit jūs "gerovės Lietuvos" kūrėjai - klavišininkai.
                    
    
   @Tėvas
                Visiems juodnugariams nustoti dirbti bent kelis mėnesius. Būtų įdomu pažiūrėti kokį BVP sukurs klavišininkai.
                    
    
   @Gal reiktu
                Ta pati jau sakau kiek metų, visiems atbukeliams ir klavišininkams. Toki dalyka padarius, po poros savaičių, juodnugariu algos kaip mat pakiltų, o klavišininkai galėtų knopkes čiulpti iki soties.
                    
    
   @Visiškai pritariu
                Įdomu būtų pamatyti kokį BVP sukurtų daug gaunantys vadovai, klavišininkai, valdininkai ir kiti save laikantys labai protingais ir nepakeičiamas, jeigu va juodnugariams visi be išimties paskelbtų streiką kokiam pusmečiui ir neitų į darbą. Išdvestu iš bado mūsų "nepakeičiami specialistai" net nebūtų kam prekių parduotuvėse iškrauti.
                    
    
  
                                    Nu jo uzdirbu 730 eu ir nematau tu algu augimu centus moka ir tiek 
                    
    
  
                                    137k 840-657-22 eur į diena
105k 1k-746-25 eur į diena
454k 1,7k-1100-36 eur į diena
239k 3k - 1815- 60 eur į diena
  105k 1k-746-25 eur į diena
454k 1,7k-1100-36 eur į diena
239k 3k - 1815- 60 eur į diena
                                    Visi genijai, kurie prasho didesniu algu, dirbkit ant saves ir mokesit sau kiek noresit... su bobcat normaliai vazinejantis darbuotojas uzdirba 1.2k eu i rankas
                    
    
   @Lol
                Cia daug?
                    
    
   @Lol
                Tai dabar visi lėksim su bobkatais dirbt 
                    
    
   @Lol
                Valdininkas fotelyje bezda, bet gauna algos kaip trys bobkatistai. 
                    
    
  
                2/3 uždirba mažiau nei vidutinį atlygini
            
 
                                    teisybę vynioja į gražų popieriuką. 2023 metais dirbančių priskaičiavo 1,167 mln. Vidutinis atlyginimas suskaičiavus gavosi 1360 EUR į rankas arba 2200 EUR ant popieriaus. Pasižiūrim, kaip ten į grupes suskirstyta. Iki 1241 EUR į rankas uždirbo 696 tūkst. Daugiau kaip 1851 EUR į rankas uždirbo 232 tūkst. Tarp 1241 EUR ir 1850 EUR į rankas uždirbo 239 tūkst. Tai žiūrint "iš akies" tarp trečdalio ir pusės šioje grupėje uždirbo mažiau nei vidutinis atlyginimas (1360 EUR), sakykim 40 proc., kas bus 95 tūkst., likę 144 tūkst. tada uždirbo daugiau kaip vidutinį atlyginimą. Ir turim paprastą skaičių - iš 1,17 mln. dirbančių, tik 0,38 mln. arba  trečdalis uždirbo vidutinį atlyginimą ir daugiau, ir 0,79 mln. arba du trečdaliai uždirbo mažiau nei vidutinį atlyginimą. 
                    
    
  
                                    Man litvilnijoj gera moka,3,5k į ranka gauti
                    
    
   @Negras iš kenijos
                Ištiesk antra ranka, gausi dar 3,5k 
                    
    
  
                                    Infliaci 17% o kainos augo tik 6% aukštoji matematika
                    
    
   @Cha
                 pridėk pvm ir kainos tas tavo infliacijas peršoka dvigubai
                    
    
  
                                    Žurnalistai valdžios užsakymu bando parodyti, kad algos taip auga, kad net pralenkia kainų pakilimą. Tai tik demagogija, nes taip nėra.
                    
    
   @Supratau tik tiek
                Nu tai, kad yra... nesuprantu kur jus cia dirbat kad net 2500 negaunat
                    
    
  
Suskaičiavo lietuvių algų augimą: jeigu jums tiek nemoka, vidurkio neuždirbate