Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kreiptis į Seimo kontrolierius, kad įvertintų ir pateiktų Seimui šitą komunalininkų SAVIVALĘ.
@SEIMO kontrolieriai
Seimas tai kitos galaktikos atstovas. Jam be zemes reikalu yra kur pinigus deti....
Renginukau, fejerverkai, trali vali; trū
@Blaivus
Tik neapsimetonėkit, kad " netyčia" šios " tvarkos prastumti vasarą pavaikius meškutė po " tamtosaugą" ir prie ko čia " gamtosauga", o Jūs " nieko dėti"
Renginukau, fejerverkai, trali vali; trūksta pinigų po 50-100 " darbe fal net nebūbančių švigerių landynėm ar nameliam visiem giminėm pasistatyt?
Renginukau, fejerverkai, trali vali; trūksta pinigų po 50-100 " darbe fal net nebūbančių švigerių landynėm ar nameliam visiem giminėm pasistatyt?
Kodėl už kvadratinį metrą viskas skaičiuojama juk mašinų aikštelė mašinai nebūna didesnė.visas namas įsirengia išmania spyną su diktafonu į butą po pašto dėžutę kodėl už kvadratą.aišku taip lengviau surinkti pinigus administratoriui.
Kas per nesąmonė,mokėti pagal buto ploto,o ne pagal turimų automobilių skaičių,kažkokia išsigimusi metodika ir tai vadinama demokratija...Visur,kur tik pažvelgsi prievarta,žmonių išnaudojimas,kažkieno norų ir piniginių tenkinimui.
@Ria
Kai kas prašosi bausmės
Neprivalo mokėti tie,kurie neturi mašinų,ne tas atvejis,kad ,,dauguma,,nusprendė,kažkodėl savivaldybių direktorių visokie draugeliai ale prie savivaldybės ir lovio ,nieko nemoka ,net pusės,o mokėti jau ,,privaloma,,kurie neturi tų mašinų,tėvai neturėjo,vaikai irgi ,anūkai net nesiruošia tu vairavimo egzaminų laikyti,tai tegul ir tuos pinigėlius paskirsto visiems,turintiems mašinas ,kai stogas plyšta ar liftas genda,tuomet ,,privalo,,,ir pirmas aukštas mokėti,o kas draudžia atsisakyti lifto 9 aukštų name,tegul pakelia siknas nuo mašinų ir palipa iki 9 aukšto,ne velnio neatsitiks,nereikės užimti eilių tuomet pas gydytojus,kad vis negerai,judėjimas kur ,vasarą ,žiemą,visi viduje,ne vieno lauke,vienetai ,o poliklinikose nakvoja ,talonų prisimusa,o po to prie gydytojų kabinetų nepasirodo,o tie kitų priimti per pusę val net negali
Išliindo migrena ir hemarojus, krutink k
@Irena
Pavapėt
Nėra tvarkos toje Lietuvoje. Mokėti reikia už kiekvieną dalyką ką valdžia sumąsto. Šakės.
Sunervino. Dabar negalėsiu užmigti. Skurdo Lietuva.
@wewe
Ne skurdo, o sukčių nuvorišų. Įžūlūs išmoko gyventi vienas kito sąskaita. Kur kreipsis tas nabagas pensininkas, neturintis mašinos. "Gal pas tave kas atvažiuos". Kai atvažiuos, ras pilną aikštelę. Aiškinsis bobutė kad ir ji mokėjo? Kur? Kam? Sukčiui bendrijos pirmininkui?
Kas ten atvažiuos jei nieko neturi, neju
@we
Real
Naujuose namuose įrengtas mašinų aikšteles išsiperka tie, kam jų reikia. Niekas neperka vietos, jei neturi ką statyti. Sugalvojo palupikaut senuose namuose. Įdomu, ką teismas pasakytų.
@boba
Bet aiksteles irengtos buvo uz visu pinigus ir itrauktos i samata. Neskiri asmenines parkavimo vietos nuo aiksteles irengimo. Berazume
@Nu
tu pats berazumis, jei nerauki, kad u vietą tavo mašinai bemašinis neprivalo mokėti.
Visur prievarta, jau visur. Net namie. Nuo pačių viršūnių iki apačių - kas turi, tas nori gyventi neturinčių sąskaita. O argumentas juokingas "gal kas paveldės, gal kas nupirks". Ar man turi rūpėti, kas kada čia gyens? To tegu ir bus reikalas.
Kam reikia ties ir įsirenkit, psižymėkit savo vietas numeriais ir naudokitės į sveikatą. Bet nelįskit į tuščias kišenes.
Kam reikia ties ir įsirenkit, psižymėkit savo vietas numeriais ir naudokitės į sveikatą. Bet nelįskit į tuščias kišenes.
tai yra reketas.....
valdžia vagia iš visur....ir iš visų...
kada nors putinas išbombarduos
šituos banditus....jau paskutines kelnes numaus...
valdžia vagia iš visur....ir iš visų...
kada nors putinas išbombarduos
šituos banditus....jau paskutines kelnes numaus...
Cia Lietuva. Kai pradės skaiciuoti kainas tai aikštelė taps su auksotais pakraščiais
Pokyčiai daugiabučių gyventojams: mokėsite, net jei nesutinkate