Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Realiai valdžioje turime aferistas kurie naikina tautą. Kokio velnio reikėjo atsijungti nuo brel? Tas pats buvo su litu.
@Rici Ten būsi prisijungęs.
Tiesiog tyčiojasi, lėktuvus jau nusipiko
Tiesiog tyčiojasi, lėktuvus jau nusipiko
@Važiuok į Baltarusiją

Kubilius palaimino Astravo branduolinę atominę, net misiją padėkos surengė su dviračiais numynė pas BATKA! VISAS ATOSTOGAS MYNĖ DVIRATUKĄ BATKOS GARBIAI...
GAL REIKIA DABAR KUBILIAUS PAPRAŠYTI SURENGTI PAGĖKOS ŽYGĮ MASIULIAMS IR SKVERNENIUI
Toks svarbiausias Pociaus darbas- visuomet "paaiškinti" vatnykams, kad viskas taip ir turi būti, visada priimami "geriausi" sprendimai, o VERT "gina" vartotojų interesus.
@Vatnykas Čia lansberginiams paaiškina nes prie jų tas planas o tavo draugelis bunkerį ir abidna dabar Murza valdžia perėmė kuprių ant rankų į balkoną atnes
Prie ko cia rusai, antrasciu genijai jūs
Na ir ka,atsijungėm nuo taip vadinamos nedemokratinės elektros,tai ko daba verkiam dėl kainos. Va eurdopos elektra tai jau tikrai demokratinė,tik tam vargšui vartotojui kažkodėl tenka mokėt už tai dešimt kart brangiau. Ir,iki ko Lietuva šitaip prieis?
Tamsa, skurdas, alkoholis ir narkotikai
Tamsa, skurdas, alkoholis ir narkotikai
Mes nemokėsime, mes geriau nudvėsime!!!
Verslui pyzdiec.
Straipsnio sytruminimas ir vertimas į suprantamą kalbą:

Kainos nepakilo dėl atsijungimo nuo BRELL, viskas dėl biržos kainų šuolių, naftos kainų augimo.
O biržos kainos visai nepakylo dėl to kad saulė su vėju nepagamina ir kabeliai nutrūkę sistemoje, ir poreikis tiek dujų tiek elektros kai žiema išaugęs 10 kartų, ne visai dėl to biržoje kainos kyla... )))


@Straipsnio vertėjas Tai ko laukia kosmoso nacalnikas kubilas sankcijas vejui ir sauliai
Lauko išviečių toliau verslo imsis Europ
Lauko išviečių toliau verslo imsis Europ
Tai gerb. BEKIAUŠIAI VIŠVANAGIA nežinojote, kad perite be kiaušinių ant lietuvos piliečių tamsos, skurdo, bado gyvenimo!!!
MASIULISIS JAU AKIS PRADO NUO MILIJADŲ KELIŲ REMONTO MEDŽIAGŲ GROBIMO- KELIAI VITO DUOBĖMIS IR PELKĖMIS, DUJŲ TERMINAS PO RASTŲ IŠVOGTŲ MILIJARDŲ, O PASKUI GRYBAUSKATĖS ŠAMPANO DAUŽYMO Į TERMINALĄ, JOS NUTRAUKTOS BYLOS!!!
KAIP MUSONAI SAKO JEI VAGI TAI VOK MILIJONUS, NES BUS UŽ KĄ IŠSIPIRKTI MIRTIES NUOSPRENDĮ!
VALIO KAIKOS NESIKEIS!!!!
VISO PASAULIO ŽINIASKLAIDOJE!!!
VALIO PRO PRO BUR VAGYS!
O kodėl taip reikėjo skubėti, kodėl tai negalima buvo daryti vasarą ?
@Petras negrįžta meilė vėl?
Eik tu nx Pociau!!!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų