Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Papasakokit sitas pasakas Stepukoniui
Konservatore sumokejo vien 3000 mokesciu nuo dubajaus kelones, tai kiek is tiesu kainavo? Iki pencijos savo sudevetais triusikais prekiaudami ir gpm mokedami tokius sumu nematysite uz kiek seichai lepina lansberginius.
@haha
Tai dziaukis, kad SUMOKEJO mokesciu, reiskia ne sukciai
Tie dronai kovos su sunaujos pakeltais dronais virs lensbergiu vilu ir lyderis bus saugus, todel ir salis saugi.
@iseis daug dronu
tu jau tylek sunie !
Priminkit, o kas atsakingas už PVM surinkimą ir kodėl Lietuvoje jis surenkamas blogiausiai?
idiotų apetitui ribų nėra
Tavo daiktas, tu ir parduodi.
Lietuva panašėja į Kiniją. Kur žmonės gyvena patys žinom kaip.
Tai išvardinkite 50 didziausiu imoniu ir kur ir kiek jos sumoka mokesčiu. Net sud-sklaida bijo rašyti. Nes jaučiu paaiškės kad Lietuvoje niekas nieko nemoka
Mirštate iš bado - konservatiniai apmokęsdins ir šį procesą... po to už laidotuves, žemės nuoma 3 ant , sliekų paslaugos ir t.t.
Ir netik jie ruosiasi ivesti abonentini mokesti uz elekros naudojima nori paskutines kelnes numauti jei zmogus taupo nedegina tai vistiek nori atimti kad galetu devidentu daugiau issimoketi per telika kalbejo tie ale prezidentai asocijacijos tai ka dar sugalvos beprociai
@Būdus
Įdomu, kurios partijos programoje elektros sektoriaus liberalizacijos stabdymas ir Igničio sugrąžinimas Valstybei?
Pardavinėjate savo daiktus? Vardija, kada ir ką apmokestins VMI