Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apie kokius tūkstančius čia rašo? Man bankas leidžia tik 700 nusiimti.
@Biedniokė sako jeigu karas ..kitus pamirst galesi!
O kiek grynųjų galima pasiimti iš kojinės? Tad kas geriau bankas ar koninė?
Kas is jum is tu pinigu, tai jei p1s raketa i galva :D
Tai kad ir dabar negalima nusiimti kiek nori klausia kam tau reikia juokinga savais pinigais naudotis negali ir dabar geriau Lietuvoj nelaikyti mano visi draugai pinigus laiko Lenkijos banke ten neklausineja iš kur ir kaip tu jų furi
@Elena Karo atveju juos iš lenkų pasiimsi? Bankas jis visur tik bankas. Karo atveju visur bus klizma iš jų
@Elena IR REIKIA LAUKTI SAVAITE KOL SURINKS TA GRYNUJU SUMA.IR NEDIDE.BANKAI PLIKI.BANKROTAS ROJUS LT.
@Elena Negi ne registracijos migracijos departamente leudžia atidaryti sąskaitą?
@Senjorė Leidžia,ES deklaracija galioja visoj ES. Mes laikom Vokietijos banke Pfalf am Reihn
@Elena o kokiame Lenkijos banke?
tai tu 20 milijardu niekaip neatgaus
Negausit jūs jokių pinigų kol laikas po biški reikia nusiimti aš kaip jų neturiu tai nepergyvenu
Garantuoju, kad negausit nei cento karo atveju. Bet aš įsitikinęs, kad ir be karo greitai liksit pliki basi, jeigu jau apie tai prakalbo.
@Aha Ir visi tie pažangūs su kortelėmis ir programėlėmis, galės susikišti jas vieną į dantis, o kitą į subinę. Ką ir kur kišti, galės pasirinkti... :))
@To Taip ir bus
@To Kaip ir popierinius. Juos taip pat galima susikisti. Jie praranda verte karo atveju...
@Vica Nenusišnekėk, gryni pinigai puikiai tinka ten kur karo nebus.
@To Tipo tu jos neturi ubage
@Aha Jūs 100% teisus.Galvoju,kad iki prasidedant karui(juk visi,kas tik susiję su valdžia ar pinigais,apie karą sužinos daug anksčiau už paprastus žmones),bankininkai ir valdžia pabėgs su visais pinigais)ir dar,galvoju,kad nereikės nei karo,greitu laiku,nuo žmonių sąskaitų bus nuiminėjami pinigai karo reikmėms(pvz.kariniam šlamštui pirkti).
@Aha Kiek rublių už šitą postą gavai?
tai matysit jus tuos bankus ir pinigus kaip savo ausis
@jeigu karas Pasižiūri į veidrodį ir matai. Na, savo ausis.
Banke pinigų nelaikau, tad ir jokie limitai neaktualūs. Taip paprasta dar nebuvo!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų