Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
atidare Landsbergiu tik viena smirdanti stalciuka, o kiek dar slepiasi nuo dieduko sunaujos prismirde reikalai
Kiek apsitriedusių iš zklo pavydo. Kas jums draudžia bizniauti ir vartyti milijonus kaip komunistas nausėda, landsbefgis ar paksoidai su skardžiniais. Kad opozicija neturi ar neperka namų savo vardu, nereiškia, kad nevarto milijonų.
susikisk ta pavyda sau i iseinama
susikisk ta pavyda sau i iseinama
@Aiktusau ar tau patinka sleptis po kacapiska sovietine veliavyte, as nevagiu, cia tik pavydas
@Aiktusau nieks tiek nesugebejo prisivogti kiek senelis ,anukas seka jo pedomis
YouTube susiradau tokį seną italų serialą - ,,Aštuonkojis'' (it. ,,La Piovra''). 5-jo coklo 5-osio serijos fnale, kuomet komisaras Katanis galų gale susiranda mafijinių sindikatų ,,smegenis'' - analitiniu protu pasižymintį niekšą, kuris ilgus metus kaupė komprmituojančius dosjė apie mafiją dominančius finansininkus, politikus ir turtingus Italijos aristokratus - šis išgama, kurio vardas seriale - Antonio Espinosa ir kurį tiesiog fenomenaliai suvaidinęs prancūzų aktorius Bruno Cremer 0 taigi šis niekšas Kataniui ir sako: ,,Mūsų tikslas - suvienyti tris galias: finansus, nusikalstamumą ir politiką.'' Pasižiūrėkite į šiandienos Lietuvą: viskas kone paraidžiui atitinka tiesiog genialiai pastatytą italų serialą: valstybinė su nusikalstamais sluoksniais susijusi korupcija, valstybiniai užsakymei, kurius perima įvairiausi sukčiai, įvairiausi nepotistiniai vertelgos ir mafija - visa tai, kas Italijai buvo taip skausmingai aktualu prieš 50 metų, šiandien kartojasi Lietuvoje.
reikia turėti lietuviams namus ir ispanijoje ir portugalijoje ir jav ir brazilijoje ir rusijoje - geras pavyzdys. ten pigiau nei lietuvoje.
Arteja rinkimai prasideda linksmybes, dabar vieni ant kitu pils kiek tik gales...LOL
@Camel ant navozo pilk nepiles, jis vistiek smirdes
Gyventi šalia karbauskio?
@O kiek kainuoja ne tas straipsnis, ne ten pataikei
Landsbergiai labai aikštingos pasikėlusios personos, kurioms viskas Lietuvoje per prasta ir visi kaimiečiai
Aš biski nesupratau, čia klanas TV3 nesumokėjo ar kas čia nutiko?
@Nesusipratėlė Komunistas nausėda davė savo keršto fasss savo pitbuliams -kai viešini svetimas kliurkas, savosnuodėmės dorybėm virsta.
Nuo kada Graikija yra Landsbergio? TV3, iš kokio medžio iškritote? - baobabo? - nors labiau panašu, kad iš eukalipto su savo idiotiškomis antrštėmis.
Ačiū ne kas gi šalia tokių norės gyventi

Skaitomiausios naujienos




Į viršų