Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Nėra ką tobulinti
Vakus auginančių neskriauskit, su balvoniška tvarka..
Cituoju "patobulinta vaiko priežiūros atostogų suteikimo tvarka ir palankesnis išmokų skaičiavimas palengvins kiekvienos dirbančios ir vaikus auginančios šeimos gyvenimą". Logiška - vaiko išmokos mažėja gyvenimas gerėja :)))))) Čia tai bent patobulinimas!
@xxL
Cia ,tai jau visko gana ,seimoms auginancioms vaikus sumazins ,uztai bedarbiams rojus bus, sedi namuose gauna dykus pinigus ir dar tyciojas is dirbanciuju.
Lietuva labai turtinga šalis, tik Lietuvoje mokamos tiek ilgai vaiko priežiūros išmokos, net iki 2 metų
@Adolfina
vaikus auginai?
@Adolfina
Ir tik Lietuvoje vaiką į valstybinį darželi džiaugiesi 2 metų priėmus o metų kad priimtų beveik neįmanoma nes vietų nėra.
Kas is to sumazes gimstamumas
@Algis
ko ir siekiama, gi Dulkys net pasidžiaugė, kad vaikų gimstamumas sumažėjo.
@Algis
Jei neturite iš ko išlaikyti savo vaikų tai ir negimdykite
@Algis
Vaikus išsilaikyti turi tėvai o ne valstybe
@Ol
Taip vaikus turi islaikyti tėvai, ne valstybė, bet jei as tiek metų saziningai dirbu, moku visus mokescius ir išėjus į vaiko priežiūros atostogas, negaliu oriai vaikų auginti, tai apie ką kalbam, ponas arba pone OI..
@Algis
Jie to sieke jiems mažai liks pinigu
@Algis
Ir taip sumažės,nuo genų terapijos
Navickienė paaiškino, kaip keisis vaiko priežiūros išmokos