Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nauja sluota kitaip sluoja. Kiekvienas ministras savaime durnavoja o zmones kenkia del ju neadekvaciu fantaziju, beje atsakomybes jie visai neneša pries zmones. Su tarsos mokesciu liko tik anekdotas ir rinkliava, pasipelnymo is zmoniu kai kazkoks kaušas sugalvojo sita afera nepagalvodamas apie nieka, svarbų buvo papildyti biudžetas išgalvotos nesamonem
@Parazitai bus ir tas tarsos nepergyvenk(tik laiko klausimas) ,viskas kaip briusely..
štai, kur keliauja pinigai:
štai, kur keliauja pinigai:
„lesu svaistymo sarasas, deklaracija“ (peticijos • com).
Lenkai tvarkė ir investavo i keliys, pas mus viska nuvoginejo juo keliu biudzeto auganciai biurokratu armijai islaikyti
@Kol ten senai jau mokama ir kiekviena meta vis daugiau
@ane ka cia kliedi visa lenkija isvazinejau niekur memokama
uzknisot !!!!!!!!!!
Jei jau žmonės mokės už kelius,tai gal ir kelius tada reikia daryti normalius,kad mašinos prasilenti galėtų.
@Fartas Blyn padarė gi Utena-Molėtai kelią, važiuoji ir jauti kaip dreba mašina, tas pats ar betonke joti ar nauju asfaltu drebėti... Keliai kur nutiesti prieš 10 metų tai kaip stiklas...
Nu vis mastau vel gryzt i uzsieny
Nu vis mastau vel gryzt i uzsieny
Dar tokiu naujienu pavasary čimodanas ir adios.
@Nu vis mastau vel gryzt i uzsieny Butinai grYzk i uzsienY,(BY)"cimodana" didesni pasiimk,nusivesi lietuvisku desru daugiau,nes jums ruskeliai labai jos patinka,del to ir sedite cia ,dergdami musu sali.
Kur eina regitrai sumokami velniškai dideli pinigai
@Jonas trečias brolis, kur du buvo protingi, o....
@Jonas ukrainai
Kuro akcizas, taršos mokestis, kelių mokestis. pinigų kaip nėra, taip ir nėra. Dar gynybai užsimanė 6% skirti. Iš kur gaus pinigų irgi nežinia, svarbu gražus skaičius. Lietuvoje, vieni parazitai, keičia kitus parazitus.
@Vaje Gal nepadoru,doriausius Lietuvos zmones,kuriuos rinko visa Lietuva,Vegele,Sirinskiene,Zemaitaiti,vadinti parazitais.Taip galima ir i tarpuragi susilaukti.Ateikite pas mus i mitinga ir pasakykite tai.Aisku jei labai gerai begiojate.
@Uz O kur patys sąžiningiausi ir padoriausi Blinkevičiūtė, Paluckas, Nausėda, kur visa socdemų komanda? Taip labai norėjot pasikeitimų, o dabar pirsčiojat prieš vėją! Norėjot, tai turit, džiaukitės.
Labai giriu nauja valdzia ir sita ministra.Saunuoliai!!!Nu apmokestns ten kelius ,nu ir kas.Bet svarbu prakeitu pedopartijos radaru neliks ,vo cia tai zinia normali.Gali zmogus laisvai ant belekiek vaziuoti,nebijei ,kad atleks bauda ,kuria pedopartieciai panaudos savo viloms Braziijoje ar Kanaruose ,pirkti.
@linksma nenusidaužyk kelių gaideli
@sparnų Ooooo,pedopartijos vistide atsibudo ant normaliu zmoniu dabar varys.Mum dzin jusu komunistiniai keiksmai.
Apmokesdinti kelius sąžiningiausiai yra per akcizą kurui, kuris jau ir yra. Kuo daugiau žmogus važinėja, tuo daugiau kuro pila, tuo daugiau ir moka už kelius. O pavyzdžiui pensininkas kuris kartą per metus važiuoja iki kapinių moka mažiau. O užsieniečių automobilius galima apmokesdinti atskirai.
@Aidas N Suprantu Aidai kad būtų sažiningiausiai per akciza,kuri jau mokam 30 m. Aš manau kad ir koki mokestį ivestu vis tiek pinigėliai nusėstu kažkur kitur
@Valius Visko problema yra tai, kad visi mokesčiai sumetami į bendrą katilą - biudžetą ir iš ten naudojami viskam. Būtų atskirta, būtų akcizas tik keliams skirtoje sąskaitoje

Skaitomiausios naujienos




Į viršų