Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
(neretai) ir nesulaukia.
Jų per daug pasaulyje
O dykaduonių , valkatų, tinginių ir prasidėjusių narkomanų turi būti kuo mažiau.
Pasaulio pabaiga ateis ne tik dėl karo, bet ir dėl žmonių teisių.
Jas reikia naikinti.
@Žmonės Tave eleminuoti ir pirmąjį "sunaikinti"
Sveikatą supjauna už minimumą, o penciją gauna ūbagiška? Š,š...
sulaukę žeminančios pensijos nusižudyti su savimi pasiimdami konservatorių kiek galima daugiau?
dažnas 65 sulaukes jau turi daug lėtinių ligų nėr sveikatos
Verta dirbt 15 m.ir viskas po to laukt senatvės poreikiai jei nedideli užtenka 200 mėn.maistui mokesčiams
Žmogus tik išeina į pensiją, numiršta ir visą jo uždirbtą pensiją pasiima valstybė, juk tai apiplėšimas, kodėl tos pensijos bent 5 metams negali paveldėti to žmogaus artimieji
Pagal tai, kaip sunkiai fiziškai arba kenksmingose sąlygose dirbta, taip ir turėtų būti išleidžiama poilsio, o ne pagal poilsio darbo metu laiką...bankininkas Nausėda iš viso dar turi fiziškai sunkiai atidirbti
Žmogus valdo žmogų jo nuostolius. Kenkia pats sau ir kitiems. Tik Dievas turi teisę valdyti žmones jų gerovei ir savo šlovei.
@Spiglys Po kiek opiumas liaudžiai?
Žmogus reikalingas, tol kol jis yra darbingas ir duoda valstybei naudą, bet kai išeina į pensiją, tai vieniems tampa gailestis, kitiems rakštis subinėje, nes jiems ir pensija maža, ir gydytojai jų negydo, ir niekas jais nesirūpina, Tik va bėda viena, kad dirbdami sunkiai ir siekdami pensijos, nepagalvojame, kad visi prieisime tą ribą ir nepagalvojame apie savo sveikatą, kuri ir yra pagrindinė priežastis mūsų gyvenimo trukmei.
@Pamąstymui Jei tą suvoki ,turėtai neturėt žalingų įpročių rūpintis tik savimi neit į darbą niekada ar aš teisus ar darai taip?
@Pamąstymui - paiima pinigus (ir ne tik sodra) o grazinti nebenori, nes skaito kad cia jau savo atiduoda ...
Čia užuomina,kad kiti per ilgai gyvena

Skaitomiausios naujienos




Į viršų