Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
2as komentaras yra tipinis lietuviskas runkelis. o kai krize atejo tai kodel miegojai ir nepakeitei fondo i obligacini tipa?? ar neuzteko protelio tokiems dalykams ismanyt? tai ir sedi dabar su nuostoliu kaip bobute atidavusi pinigus telefoniniam sukciui. as asmeniskai per 6 metus sukaupiau ~12000lt. dar 37 liko.
tiesa pasakius, dalyvavau Pensija 2: per 10 metų priaugo virš 3,5 tūkst., o per vienerius krizės metus staiga žiūriu ataskaitoje atsirado - 3500:):):), gal net ir daugiau. O už lėšų valdymą, nepaisant, kad prarado daug, kasmet išskaičiuojamos lėšos. Tad kas gali garantuoti, kad iš iš esmės sukauptos sumos apskritai dar kas nors liks, kad ir už 5 metų, nekalbant jau apie 15 ar 20 metų, kuriuos jaunesniems žmonėms prireiks dar labai daug dirbti iki pensijinio amžiaus???
Jeigu tie pensijiniai fondai tokie patikimi ir geri, tai kodel valstybe ju neapdraudzia kaip indeliu bankuose? Jei tie fondai butu apdrausti ir valstybe garantuotu uz juose sukauptus pinigus, tada ir norinciu juose kaupti butu zymiai daugiau.
@as komentatoiui "as" - ar pasidomejote istatymais? jie yra drausti valstybes. komentatoriui : vien tik gasdinimai" - o per tuos 10m kaupimo,kiek kartu keitėt fondus? kiek metu iš tu 10 jus dirbote legaliai? ir t.t. ir t.t. kiek bendravote tokiais klausymais su konsultantais? Viskas į tai ir susideda
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų