Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
...Įstatymai ginantys privačią nuosavybę...?..tai kodel bankai darydami patikra, užšaldo asmenines lešas,.ir visiskai nereguoja kad jų reikia kasdieniniame gyvenime... Lietuvoje bankai realiai daro ka nori, daugumoje civilizuotų valstybiu, žmogaus pinigai yra švenat, bet ne cia..deja...
Jau vel pradejo tautiecius gąsdinti karu,gal to nereiketų daryti,ir skleisti tokią informaciją.Nes,niekas nieko cia neaisku.
slamstui
slamstui
Jei karas būtų: 1- kuo skubiau visas turimas lėšas perveskite žinomam seimūnui, ar ministrui. Jie gauna lb mažus atlygius, neturės vargšeliai už ką iš Lt pabėgti... žinot dabar tokios kainos, maži atlyginimai ir pan.
2- galite visas lėšas paaukoti Ukrainai!
Na va, ir neskaudės galvos, galėsite ramiai kariauti!
2- galite visas lėšas paaukoti Ukrainai!
Na va, ir neskaudės galvos, galėsite ramiai kariauti!
Valdžiai per subine su kortale perbrauksi, kad jie matyti, kiek išleidi per karą, ką valgai, kur važuoji.Nes valdžiai, reikia viską žinoti ką veikia Lietuvos pilietis, nes baudų negalės surinkti, nebus iš ko. Karo metu jai, valdžia galės su paskirtų kais, elektros masinom važinėti, bus saugiau, ekologiškų.
Kaip gerai,kad mano saskaitoje tik keli eurai. Ir nereikia sukti galvos kur slėpti. Reikia piniguociams ismokti apsieiti ir be jų.
Jų turbūt nebėra, jau gigabaitai iškeliavę-reikia visiems pradėti nusiimineti max - taip konfidencialiai....
Jau turim pavyzdžių,nereikėjo nei karo,snoro bankai buvo užrakinti nuo žmonių,kol atvažiavęs žydelis neištuštino visų seifų.Nepasimaukit antrąkart
@WORRAS
litimpex ir piramide sekundes pavidalu nuslave ne maziau ir visokie finansiniai samburiai vis numelzia patikliuosius uniju pavidalu.
pagal fakta prapuls viskas isskyrus paskolas ir skolas bankuose , sekmes skolinimosi reikaluose :)))
@niekam neskolingas
Tiesiog puikiai parašyta!!! Liuks!
Kas bus su jūsų pinigais bankuose, jei prasidėtų karas: štai ką pataria padaryti iš anksto