Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
BUTU KAINOS KRENTA
@Avulis
sapnuose...
@Avulis
bet nuomos kainos up i virsu
Tai įsipareigoji bankui, kad ir jam tuo pačiu nupirksi ne ką prastesnį butą per tuos 25-30 metų. Arba 4 mėn dirbi bankui, o kitus 8 mėn per metus sau. Jei klausia kodėl prastas gimstamumas Lietuvoje, tai va jums atsakymas vietoj bankų šėrimo šitų pinigų tikrai užtektų vienam vaikui išlaikyti.
Glušių komanda su tuo karu,kaip velnio apsėsti,gal reik jau prašyti, kad iš jų tą velnią išvytų..
Tada po karo grėsmės aš parduosiu brangiau, bizzznizzz
Sako kaip Dievas duos taip ir bus.Jei buvom kažkuom nusidėję gal mus pamokins kitaip į viską žiūrėti
@Margo
eik kunigui antana pabuciuok-tikrai pades
Butu kainos kris
@Statulevicius
kazkur 2086..) Tikrai kris:)
Imti paskolą kad gyventi kažkokioj dėžėj ir būti iki gyvenimo pabaigos skolingam vergų.
@Pasprinkit su dėžėm
už nuoma.mokedamas iki gyvenimo galo daugiau atiduosi nei bankui. Tai spręsti ar turėti savo ar nt koki pasiturinti pilietį remti....
@šiaip
Jei tas tavo turimas naujas NT neatitinka rinkos vertės ir yra pervertintas kokiam nedideliam mieste kaip Panevėžys kur darbo pasirinkimas nedidelis ir algos atsilieka nuo didesnių miestų jis tampa tau spąstais.
@Pasprinkit su dėžėm
Nu, gali gyventi ir ne "dėžėj", o po atviru dangumi arba išsirausti olą. Sėkmės :D .
Geriausia bus kai būsite pasaulio valkatos be namų , be šeimos tik su terbele ant pečių, visus namus reikia atiduoti valstybei kad turėtų kur vokiečių brigadą su šeimomis apgyvendinti.
Tai yra ne kas kitas kai valstybės teroras pasinaudojant propaganda ir valdžios svertais. Karo nereikia laukti , karas jau vyksta valstybės viduje.
Tai yra ne kas kitas kai valstybės teroras pasinaudojant propaganda ir valdžios svertais. Karo nereikia laukti , karas jau vyksta valstybės viduje.
@M
Eik rausti berlogos ir dziovink sucharius neūbavęs.
Lietuva serga sia karo gresmes baime nuo pirmos nepriklausomybes dienos, o virusas sukelejas viso sito yra konservatoriu partija, reiktu uzdraus visiskai ar nors suspenduot sia partija 33 metam ir lietuva tikrai per sekancius 33 metus pasveiktu. Rinkimai greit tad zmones meskit konservatorius i politini patvori.
@Jo
Sutinku.
Jie išprotėjo su tuo karų, a t š į b o d o,, eikt nach.........
Karo baimė: vieni parduoda turtą ir kraustosi į užsienį, kiti nerimaudami laukia, kas su būstu bus Lietuvoje