Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai kokie limitai pas bobute mokejimams, tai gal sukciai ir limitus pasidinino?
@Sudbankiai
o kas neleidžia pasididinti limitų , prisijungus prie e bankininkystės . Čia kelių mygtukų paspaudimas - nesvarbu , bobutei ar diedukuj
Bankui svarbiau pažinti klienta ar jisai ne teroristas
Prieš keleta dienu veikėjas siūlė pasidalint 12,5mlj.kažka apie aukso kasyklas rašė,gan ilgas mesedžas,tai atrašiau kad Lt.gigantiškas minimumas kurio ir taip nespėju išleist
Visos vagystės vyksta dėl tos elektronikos. Kai aptarnaudavo gyvai bejokių kortelių buvo saugiau senyvo amžiaus žmonėms. Juk jiems sunku susigaudyti. O valdžia mono mes gudrūs o jūs mums rūpit tik prieš rinkimus.
Norint kad pinigai būtų neprieinami sukčiams, reikia panaikinti elektroninę bankininkystę ir visus pervedimus atlikti tik banko skyriuose.
@Lina
Tai gal kad avarijose nežūtume važinėkime arkliais? Pati ir gyvenk akmens amžiuje jei proto neturi ir tave apmulkina kas tik nori.
@Lina
Ir mokėti po 40 eurų už kiekvieną pavedimą. Kiek moka jums bankas už reklamą?
Sukčiavimas tai yra vagystė,pinigų plovimas taip pat.Kodėl , esant pinigų plovimo požymiams, bankas vykdo užkardymą, o sukčiavimo atveju ne ? Klientė prašė sustabdyti mokėjimą, bet bankas buvo sukčių pusėje.KODĖL ? Policija perspėja, kad sukčiai - vagys tobulėja, sugalvoja vis išradingesnių būdų, bet bankai laikosi savo.Pikti liežuviai kalba, sukčius konsultuoja bankų darbuotojai, ar ne todėl laikas nuo laiko kyla didžiuliai skandalai, susiįję su pinigų plovimu ir kitomis neteisėtomis operacijomis? Lietuvos banko nekaltinkit, tai tuščia vieta, neturinti nieko bendro su pinigais. Ėdžios švogeriams ir geriems draugams
@O
Nieko jie nevykdo. Patys plauna, kaip ne kartą paaiškėjo.
Pensininkams geriau nereikia interneto bankininkystės siūlyti, nes jie kaip viščiukai šioje srityje, nepasimoko. Senatvėje IQ jau žemas, kažko naujo išmokti sunku, jiems veikia tik viso gyvenimo įpročiai, patirtis, bet nieko naujo negali įsidėmėti. Vaikai didžiosiomis raidėmis nebent priklijuotu lapą namuose NIEKAM NESAKYK SAVO PIN NIEKADA , GIRDI - NIEKADAAAAAAA
@Ela
Neįžeidinėkit pensininkų, visokių nesusipratėlių yra ir tarp pakankamai jauno amžiaus
@Ela
Esu pensininkė, dirbu pagal idv pažymą, vedu el.bankininkystę, užsakinėti viešbučius užsienio šalyse, vedu derybas su vežėjais, vedu ekskursijas anglų, vokiečių, lenkų kalbomis užsienio šalyse ir t.t. Manau, kad mano IQ daug aukštesnis, nei Jūsų, kuri įžeidinėjate žmones. Toli jums iki mano IQ!
Kai pasilogint i banka tai kodu generatorius tik spausk ir spausk,tipo del musu saugumo,o kai reik ,kad saugotu tai niekas negalioja.Pasirodo,kad Lietuvoje esantys bankai pinigus saugo tik nuo mūsų pačių.
Naudojuosi grynais ir jums patariu.
Man irgi toks įspūdis kad ko jau ko pensininkams netrūksta, tai tūkstančių sąskaitoj.
@Pavydu
Jo...pagal tave tai visi turetų putra srebti.
Įspėja akylai saugoti pinigus savo sąskaitoje: dėl tokio elgesio prarado 11 tūkst. eurų