Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Telia labai LBGT myli. Tai ir todėl kainos kyla - kad LBGT aktyvistams daugiau pinigu skirti galetu. Vartotojų sąskaita.
Interneto vizija irgi užkėlė kainas ar tik ne 50 proc. ir iškart sulėtėjo veikimas svetainių, lauki porą minučių, kol atsidaro, jaučiuos kaip 25 m. atgal.
Kelia kainas, todėl kad išsigando elektros brangimo rudenį, bet įdomu stebėti, kaip spaudos atstovai vartosi ir pilsto tą patį per tą patį, kol patys susipainioja ir nusišneka, užuot pasakę, kaip yra iš tikrųjų. Šiaip elektros kainos nusileido, gal vis dėlto nebranginsit? Nors man jau pabrangino prieš kelis mėnesius. Turbūt todėl, kad aš Telia klientas nuo 1997 m.
Ir gerai, kad brangina. Visi de..lai negalės komentuoti.
Meluoja Stasiulaitis, kad telia 10 metų nekeitė fiksuotų interneto planų kainodaros. Pernai pratęsinėjau sutartį po dviejų metų vėl 2 metams. Planas buvo brangesnis 1 ar 2 eurais negu anksčiau. Tiesa už tai siūlė nuo 100 mb/s padaryti iki 150 mb/s, bet deja negalėjo techniškai dėl įvado į daugiabutį. Tad paliko 100.
Telia plėšikai gaunasi, nes mums nereikia jokių naudų nieko papildomai, tik senos ar pigesnės kainos, o ne didesnės. Apiolėšimas vidury baltos dienos..mobilieji planai taip pat kainos trigubos.. siaubas..:(( o taip straipsnyje ir neatsakė kodėl kelia kainas, tiesiog iš lempos. Jei daug kas užbaikotuotų - gal nekeltų,vo dabar gali tai ir kelia.. o visi tyli.. tik pašnekėt nori.. be intiko, be mobilaus, be maišelių.. gal grįžtam į mišką gyvent?
bitei po 17 mokam,sutartis buvo 10.cia be perspejimo, padidino ir ka tu jiems.Cia striginejanti interneta as turiu omeny, lryto ta filmuka nerodo
@antanas Jei didina kainą, reikia keisti tiekėją, kuris pasiūlys mažesnę kainą. Niekada nepasilieku pas ta patį ryšio tiekėją, jei didiną kainą.
@antanas Buvo ir man po nauju metu vietoi 120 pakilo iki 170 išėjau iš Bitės neprasidėkite nei vienas su Bite inai nevertina savo klijanto
na jeigu tu toks lopas, kad be interneto nieko nesugebi, tada suprantu, sunkus gyvenimas taves laukia, mokėk babkes
jopapa TIK 20 :D
Nauja direktorė - naujos kainos
@Nu Taigi turi labiau pasisavinti konservų statybininkė..

Skaitomiausios naujienos




Į viršų