• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Siekiant susigrąžinti į Lietuvą kvalifikuotus emigrantus svarstoma idėja jiems taikyti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvatą, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė. 

Siekiant susigrąžinti į Lietuvą kvalifikuotus emigrantus svarstoma idėja jiems taikyti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvatą, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė. 

REKLAMA

„Mums reikia galvoti apie paskatas, kaip susigrąžinti talentus, kurie yra išvažiavę, todėl kvalifikuotiems darbuotojams, kurie penkerius metus nedalyvavo Lietuvos darbo rinkoje, GPM galėtų būti sumažintas iki 8 proc.“, – bendrovės „Rocket Software“ padalinio pristatyme teigė Aušrinė Armonaitė. 

Pasak ministrės, kol kas ši idėja svarstoma tik tarp koalicijos partnerių ir Vyriausybėje, konkrečių projektų nėra. 

A. Armonaitė: ekonominės veiklos negali būti apribotos

Vyriausybei ruošiantis svarstyti naujo karantino įvedimą šalyje, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad ekonominės veiklos negali būti apribotos. 

REKLAMA
REKLAMA

„Turint skiepus, galimybių pasą, privalome palikti atviras ekonomines veiklas. Taip, galbūt su tam tikrais saugumo kriterijais, kad visi galėtume saugiai veikti, bet turint skiepus prieinamus visiems su galimybe pasirinkti kokią nori vakciną, turint elektroninį įrankį kaip galimybių pasą ir kitus vakciną pažyminčius dokumentus, mes galime išlaikyti ekonomiką atvirą“, – žurnalistams trečiadienį sakė ministrė. 

REKLAMA

Pasak jos, švietimas taip pat turi likti atviras, tačiau didinant testavimą ar saugumo reikalavimus.

„Vaikai turi turėti galimybę eiti į mokyklas. Matyt, testavimo pajėgumų didinimas, galbūt didesnių saugumo reikalavimų didinimas švietimo įstaigose ir yra kryptis“, – sakė A. Armonaitė. 

 Ministrų kabinetas trečiadienį tarsis dėl naujo karantino įvedimo šalyje.

Susitikimo išvakarėse premjerė Ingrida Šimonytė sakė, jog numatoma neformali ministrų diskusija, ką daryti, kad daugiau žmonių skiepytųsi nuo COVID-19, kažkiek būtų suvaldyta naujų užsikrėtimo atvejų plėtra, o „sveikatos sistema atlaikytų šitą neskiepytųjų pandemiją“.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, karantiną greičiausiai reikės įvesti vien dėlto, kad siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą būtų galima nustatyti privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse. Anot premjerės, imtis griežtesnių priemonių verčia blogėjanti epidemiologinė situacija.

Lietuva antradienį įžengė į blogiausią, „juodąją“, pandemijos spalvinę zoną. Iki tol šalis buvo priskiriama „raudonajai“ zonai.

Dėl koronaviruso plitimo karantinas Lietuvoje skelbtas jau du kartus – nuo 2020 metų kovo iki tų metų birželio vidurio ir nuo 2020 metų lapkričio iki šių metų liepos.

Tikrai galvojat, kad kazkas griz? :D Prajuokinot. Jeigu nemokamai apgyvendinsit ir dar papildomai pinigus mokesit kas menesi, dar pagalvociau. O tuos 8% isikiskit sau I skylute.
Teko atvaziuoti savaitei, to uzteko. Besmegeniu ir hamu valstybe!!!
nori vilioti emigrantus bet nieko nedaro kad mažinti emigracijos priežastis. visiškas gaidys ši neadekvati "vyriausybė".
žmonių čia ir taip perdaug,žmona nuo pandemijos pradžios liko be darbo, šiaip ne taip įsidarbino maximoj,praėjo savaitė ir prasidėjo issidirbinejimai,darbas tik savaitgaliais,nors tarėsi normaliom pamainom, nuėjo pakalbėti iš karto atleido,taip ir matosi kad žmonių neskaito nieko,direktorės kaip monstrai kažkokie surinkti,daro viską kad tik žmogui būtų blogiau,o verslininkai rėkia kad nėra kam dirbti.yra tikrai kam dirbti,mokekite algas,sudarykite sąlygas,žmonės nori dirbti ir užsidirbti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų