Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Juokiasi iš Baltarusijos, kad režimas diktatoriaus. Čia dar baisiau. Multikas kur moliūgo namelis. Už lietų 5 eurai. Už lietų su perkūnija 10 eurų. Už lietų su ledais 15 eurų. , tuoj mokėsim. Tai gerai jeigu įves mokestį dar už gręžinį. Tegul man tada apmoka 11 tūkstančių eurų už jo padarymą. Norėčiau į iniciatorių snukius šito reikalo pažiūrėti, bet gal geriau ne nes sutrupinsiu vietoj. Tai laimingai visiem.
Bauduvos konslageris o ne valstybė.
Pyd.rai nori apmokestinti už žmonių pinigus padarytus gręžinius.Čiulpkit b.bi.
Tau kuwos mūsų valdžia apmokestins ir tai .Pastatys skaitiklius.Tai tegul valdžia irengia žmonems vandenteki, konoližacijos irenginius ir mės su melų norų mokesim.
Be orderio į provačią valdą per tvorą tegu tik pabando užsukti. B..čiulps vos užsukę
Beraščiai žurnalistai! - net pavadinimo parašyti be klaidų nemoka! - "į sklypa" ar "į sklypą"?!
Tai pala pala, žurnaliūgos... Pirmai rašliavojot, kad šulinių, skirtų geriamajam vandeniui naudoti asmeniniams poreikiams, registruoti nereikia, jeigu ne tonomis išnaudoji per męnesį, o dabar, kad už paprasto šulinio nesuregistravimą bus baudos ir žmonės vus priversti užkasti savo šulinius, jeigu nebus suregistravę?
Atekit pas nonės do kaukazo avigane nareks šerti
Toliau: reikės mokėti už gręžinio (apmoketo mano pinigais) vandenį. Įrengti skaitliuka.
Iki vartelių o jei toliau tai bus pavaišinti saratukais ir druskyte po to ilgai galvos ar verta eiti be leidimo
Į jūsų sklypa gali užsukti ir pareigūnai: jei to nepadarėte – bauda iki 300 eurų