Dėl aviacijos dispečerių dalyvavimo streike, nukreiptame prieš griežtas vyriausybės taupymo priemones, ketvirtadienį Graikijoje maždaug keturioms valandoms atidėta apie 100 skrydžių. Dauguma skrydžių – vidaus, tačiau sutriko ir daugelio užsienio skrydžių Graikijos salų oro uostuose grafikas. Vietos aviacijos kompanijos „Olympic Air“ ir „Agean“ ketvirtadienį atšaukė arba perkėlė dešimtis skrydžių.
Aviacijos dispečeriai protestuoja prieš užmokesčio už viršvalandžius atšaukimą ir jau paskelbė apie du planuojamus streikus. Rugsėjo 25 dieną jie ketina rengti 24 valandų streiką, o rugsėjo 28 dieną – keturių valandų protesto akciją.
Ketvirtadienį Atėnuose sutrikdytas visų viešojo transporto rūšių eismas. Prie streikuojančiųjų pirmą kartą per pastaruosius metus prisijungė ir taksistai, kurie protestuoja prieš ministrų kabineto sprendimą išduoti taksisto licencijas už palyginti nedidelį mokestį visiems norintiesiems. Todėl Atėnų gyventojams ketvirtadienį teko vykti į centrą nuosavais automobiliais, dėl to susidarė didelės spūstys, nusidriekė kilometrinės automobilių eilės. Į keblią padėtį pateko ir užsienio turistai, kurie blaškėsi mieste, nežinodami, kaip nusigauti iš tarptautinio oro uosto iki viešbučių ir atvirkščiai.
Be to, Atėnų centre dėl manifestacijų buvo užblokuotos daugelis gatvių, vedančios Graikijos parlamento link.
Iš pradžių parlamento link žygiavo tūkstantis Graikijos komunistų partijos šalininkų, skanduodami „Tauta, priešinkis!“ Vėliau link parlamento patraukė tūkstantinė minia studentų. Studentai, protestuojantys prieš aukštojo mokslo reformas, susitiko prie parlamento su dėstytojais, kurie rengė 24 valandų streiką, protestuodami prieš personalo ir mokymo priemonių trūkumą mokyklose. Po audringo mitingo, kuris neperaugo į neramumus, demonstrantai taikiai išsiskirstė.
Trijų valandų streiką ketvirtadienį surengė ir vietos savivaldybių darbuotojai, valstybinių ligoninių gydytojai.
Trečiadienį Graikijos vyriausybė susitarė dėl dar griežtesnių taupymo priemonių. Graikijos ministrų kabinetas nusprendė 40 proc. sumažinti pensijas, ženkliai sumažinti atlyginimus biudžetinių įstaigų darbuotojams, taip pat padidinti kai kuriuos mokesčius ir paspartinti privatizacijos tempus.
Graikija privalo įgyvendinti šias priemones, kad gautų dar vieną 8 mlrd. eurų paramą iš Tarptautinio valiutos fondo ir Europos Sąjungos – tokia sąlyga buvo aptarta per pastarąsias Graikijos vyriausybės ir tarptautinių organizacijų derybas.