Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šiais laikais galima viską suklastoti! Antra vertus, atrodo, ESO jau yra neteisėtai iš vartotojų pasisavinusi porą šimtų milijonų - kada grąžins pinigus su palūkanomis?
jei skaitliukai pirkti ne iš žydų priedangos, tai nors nepradės sproginėti per masinį teroro aktą
hakeris negali nulaušt skaitiklio dar pasakysit.
"ryšio technologijos" - tai jeigu yra ryšys tai info įra siunčiama į ESO, bet gali būti ir atvirkščiai išsiunčiama į skaitiklį ir ką nors ten pakeist. tas pats kaip Windows atnaujinimai. "NEGALIMA" - patikėjau 100 proc.
ESO gali klastoti. 160 milijonų nupiso iš vartotojų. Kada gražins? Kodėl Prokuratūra tyli? Dengia vagis?
Keist gali tik su namo savininko sutikimu,net pro vartus neįleisčiau.Kaip pasiutusį šunį atpyz..čiau
@Tadas Deklaruok laiku
@Augis Visalaik deklaruoju,jokių problemų
Tai kodėl po tų sušiktų išmaniūjų iškart atsiranda tokios problemos?Nors niekados jų nebūdavo iki keitimo.Ką jūs čia norit apipist?
@Rici reikia pinigų žaisliniams tankams
@Rici Kiek pavogė iš tavęs? Iš manes nieko, nes pastačiau sau kontrolinį skaitliuką, ir nieko, rodo tokius pat duomenis, net per 8 mėn., kw mano naudai, bet tai dėl laidų, nes ilgi laidai iki namo, o kontrolinis name

Skaitomiausios naujienos




Į viršų