Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dabar viskas aišku, kodel pirmadienį ir antradienį kaina būna mažiausia, juk reikia "deklaruoti" kuo mažesnę kainą. Nes juk ją surenka ir atiduoda statistikai. Po to skelbia, kad Lietuvoje degalų kaina yra mažiausia... Na taip, pirmadienį ir antradienį pvz Neste degalų kainos būna apie 1.349 Eur, o štai Trečiadienį - Penktadienį, verta parašyti iš didžiosios raidės, nes kainos pradeda augti ir dažnai siekia ir 1.569 Eur... Buvęs Lukoil dar kitaip lepina vartotojus ir skelbia apie mažas kainas - tai taip pat nutinka pradžioje savaitės ir dar TIK su nuolaidų kortelėmis - pas juos kartais degalų kaina būna net žemesnė nei Nestėje be nuolaidos. Ir vis ta savaitės pradžia... Galėtų kainų rinkimą daryti du ar tris kartus per savaitę - na ir statistika atspindėtų realesnius skaičius, o gal ir vairuotojams būtų smagiau pilti pigesnius degalus. Tuomet gal nesikeistų taip greitai kainos - nes negi jie patys nemato, kad tas kainų rinkimas pir.adienį neparodo realios situacijos... ;(
/svarbu!

Vėl vagiami vaikai Kauno klinikose !!!

facebook . com/reel/398423376474753
Bambuku valdzia ir bus bambuku....ar kas nors zinote kaip valdzia atiduos tuos ale 100k...obligacijomis ar pazadais
Nejaugi nezinote kad pinigu tiek nera ir nebus visiems atiduoti. Baisus marazmas....
Tauta pabusk
Jozitoj saliara ir benzas 1,35 ir niekas nešokinėja
Man kažkaip dar nedaeina, kad mokestis apmokestintas PVM , nes PVM yra skaičiojamas už prekes ir paslaugas. Akcizas ar prekė, ar paslauga, ar mokestis.
.
@Kostas čia senai LT visus taip dūrina
skaityti šitą prekeivių demagogiją. Kaina kaitaliojasi savaitės eigoje +/- 10 ct. Tai loterija ir esu priverstas kasdien sekti šitą beprotystę, kad galėčiau pigiau įsipilti.
Durnių laivas banguoja,tai ir kainos šokinėja.
Kainų kyla randasi valdžios rankoje.
Pas mus Lietuvoje viskas daroma iš lubų ir stebima ,at žmonės paklius ant kabliuko ar ne,jeigu tyla ir toliau keliamos kainos be jokio pagrindo,kadangi protingų žmonių valdžioje nebeliko,valdo vien švogrių klanai,o jie suinteresuoti visais tai kainų kilimais ,jiems nusispjauti į skurstančią tautą,jie prastumiami į valdžią tvarkyti asmeninių biznio planiuku ir ne daugiau,tai kad toliau tegul dulkina ,o jūs šokinekite
Nes čia Lietuva, čia kainos kyla, čia kiekvienam... Toliau nesugalvoju :D

Skaitomiausios naujienos




Į viršų