• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar daug šeimų krizės metu sugeba netaupyti vaikų sąskaita?

Vaikai, lankę popamokinės veiklos būrelius, ateityje įgyja pranašumą stodami į aukštąsias mokyklas. Galbūt sunkmetis vaikų nenuskriaudė?

REKLAMA
REKLAMA

Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Vaikų ir jaunimo socializacijos skyriaus vedėjas Algimantas Šimaitis sakė, kad popamokine veikla užsiima maždaug trečdalis mokinių. „Sunkmečiu kai kurios savivaldybės mažina lėšas, skiriamas vaikų popamokinei veiklai, tačiau tas, kurios plečia vaikų užimtumą, mes dar paskatiname“, − teigė A. Šimaitis.

REKLAMA

Vilniuje veikiančio Lietuvos vaikų ir jaunimo centro ( LVJC) direktoriaus pavaduotoja Agnė Ambrukaitienė viliasi, jog tai, kad LVJC šį rugsėjį sulaukė 200 anketų mažiau nei pernai tuo pačiu laiku, nėra galutinis rodiklis. Kol kas būreliai tebekomplektuojami, todėl spalį juose užsiregistruoti gali daugiau vaikų. Kita vertus, A. Ambrukaitienė pripažįsta, kad jų gali ir sumažėti.

Vis dėlto su įtampa sprendžiant, kaip sutaupyti, kad galėtum vaiką leisti į popamokinius būrelius, susidūrė daugelis. Savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ kalbintas šiaulietis Julius, turintis tris vaikus ir dirbantis medienos apdirbimo pramonėje, netryško optimizmu. „Vidurinį sūnų pernai darželyje leidome mokytis anglų kalbos. Kas mėnesį už tai mokėdavome 45  litus. Ar sugebėsime tai daryti šiemet, dar nenusprendėme. Norėtume, bet nėra pinigų. Kaip man paaiškinti sūnui, kad neturiu pinigų mokėti už jo pamokas?“ – klausė pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų