• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jubiliejinės Dainų šventės dalyviai jokių honorarų negaus, tačiau į šventės renginius bilietai buvo pardavinėjami nuo 10 iki 100 eurų. Aišku, juos ne visi spėjo nusipirkti, bet ieškantys bilietų gali skaudžiai nusvilti.

45

Jubiliejinės Dainų šventės dalyviai jokių honorarų negaus, tačiau į šventės renginius bilietai buvo pardavinėjami nuo 10 iki 100 eurų. Aišku, juos ne visi spėjo nusipirkti, bet ieškantys bilietų gali skaudžiai nusvilti.

REKLAMA

Jeigu ir jūs gundotės nusipirkti elektroninius bilietus ne iš oficialaus pardavėjo, tai žinokite, kad jie veikiausiai yra padirbti ir išleidę pinigus jūs į šventę veikiausiai taip ir nepateksite.

Sumokėjo 70 eurų, bet bilietų negavo

Tuo galėjo įsitikinti naujienų portalo tv3.lt skaitytoja Virginija iš Vilniaus. Ji ragina visus būti atsargius ir nepadaryti tokios klaidos, kokią padarė pati.

„Iš anksto neįsigijau bilietų į Dainų šventę ir jų labai greitai nebeliko. Todėl bilietus į Dainų šventės šokių vakarinį renginį nusprendžiau įsigyti iš žmonių, kurie skelbėsi, kad juos parduoda“, – pasakojo mergina.

REKLAMA
REKLAMA

Ji tikino šiomis dienomis pastebėjusi labai daug tokių skelbimų socialiniuose tinkluose.

„Žmonės iš karto po oficialiu šokio dienos renginiu rašo, kad negalės eiti į jį, todėl savo bilietus parduoda. Taigi pamačiau, kad viena mergina parduoda tris bilietus – būtent tiek, kiek ir norėjau įsigyti.

REKLAMA

Mes labai greitai susirašėme, ji tikino, kad gyvena užsienyje ir renginyje nedalyvaus. Ji už tris bilietus paprašė 70 eurų“, – sakė Virginija.

Kadangi bilietų kiekis ir kaina tiko, nieko neįtardama ji iš karto sutiko juos nupirkti.

„Tačiau pinigus ji paprašė pervesti internetu per „Paypal“ sistemą, nes tikino, kad neturi lietuviškos sąskaitos. Pati ja nesinaudoju ir nenorėjau siųstis. Todėl atrašiau, kad bilietų nebepirksiu.

REKLAMA
REKLAMA

Tada gal po kokios valandos ji parašė, kad atsiųs savo draugo lietuvišką sąskaitą. Nieko neįtariau, sutikau pervesti jam pinigus. Ji pažadėjo, kad iš karto atsiųs el. paštu man bilietus. Tačiau padariusi pavedimą bilietų negavau, o ta mergina mane užblokavo per „Messenger“, – įvykius prisiminė Virginija.

Galiausiai supratusi, kad pinigus prarado, ji užpildė pareiškimą per „Epoliciją“.

„Pinigų nesitikiu atgauti, tačiau norėčiau įspėti kitus, nes tokių skelbimų, kad žmonės parduoda bilietus į Dainų šventę, yra labai daug, nors tikėtina, kad pusė jų, o gal ir daugiau, yra netikri. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip pat yra daugybė skelbimų, kur žmonės ieško pirkti bilietų. Todėl nukentėjusių nuo sukčių gali būti labai daug“, – apgailestavo skaitytoja.

Už bilietų platinimą irgi sumokėjo

Dainų šventę organizuoja iš visų mokesčių mokėtojų išlaikoma biudžetinė įstaiga Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Jis yra skelbęs, kad bilietai į šventės renginius kainuoja nuo 10 iki 100 eurų.

REKLAMA

Į naujienų portalo tv3.lt klausimą, ką pataria žiūrovams, kurie ieško tikrų bilietų, kaip juos atskirti nuo sukčių platinamų, centro Regionų kultūros skyriaus vedėja Ieva Krivickaitė atsakė taip:

„Vienintelis Dainų šventės bilietų platintojas yra bilietai.lt, pirkdami iš bet kokių kitų šaltinių žmonės rizikuoja įsigyti netikrus bilietus ar būti apgauti.“

Lietuvos nacionalinis kultūros centras su bilietai.lt valdančia bendrove „Nacionalinis bilietų platintojas“ yra pasirašiusi bilietų platinimo viešojo pirkimo paslaugų sutartį.

REKLAMA

Pagal ją, privačiai bendrovei turėtų būti perduota išplatinti 35 tūkst. bilietų ir 3 tūkst. kvietimų į vieną renginį Vilniaus Vingio parke, Kalnų parke ir Lietuvos futbolo federacijos stadione.

Už šias paslaugas turėtų būti sumokėta per 18 tūkst. eurų.

Paslaugų pirkimo sutartyje nurodyta, kad fiziškai perkami bilietai turi kelis apsaugos lygius: hologramą, vandens ženklus ir kt.

Bilietai, kurie spausdinami įprastu spausdintuvu, neturi jokios apsaugos.

„Klientai gali (juos) dauginti ir bandyti patekti į renginį neturėdami (tikro) bilieto. Siekdamas išvengti tokių piktnaudžiavimų, organizatorius turėtų tikrinti tokius bilietus prie įėjimo“, – pažymima viešojo pirkimo sutartyje ir priduriama, kad tai galima daryti skenuojant bilietą.

Beje, Vilniaus miesto savivaldybė šiemet ir ateinančius kelerius metus organizuos muzikinį festivalį „Jaunas kaip Vilnius“. Jam išleis daugiau kaip 3 mln. eurų mokesčių mokėtojų pinigų. Gyventojams festivalio koncertas bus nemokamas, o atlikėjams bus sumokėta šimtai tūkstančių eurų.

tv3.lt

Prie ruskio tokios sventes dainu vingio parke nemokamos ir šokiu svente žalgirio stadione klumpiakoji nemokamai varydavo,o dabar?
savos anglu, italu kalbomis
Matyt žmonės nebeturi kur pinigų dėti, kad moka 100eur.Na ką jau ten stebuklingo pamatysit, padainuot, pašoks, lyg nematė tu šokių ar negirdėję dainų. Labiausia gaila vaikų, kurie vargsta ištisas dienas, net normalaus maisto ir nakvynės negauna
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų