• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bedarbiams, kurių nepriima į darbą dėl kūnus puošiančių tatuiruočių, valstybė skirs pinigų šių piešinių šalinimo operacijoms, skelbia „The Daily Mail“. Britanijos darbo biržų darbuotojai nuo šiol galės nukreipti bedarbio pašalpas gaunančius žmones pas tatuiruočių šalinimo specialistus.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, tikinama, kad tokios operacijos bus finansuojamos tik esant „išskirtinėms“ aplinkybėms.

REKLAMA

Tačiau minėtas britų dienraštis išsiaiškino, kad mažiausiai vienam bedarbiui tatuiruočių šalinimo procedūra už 1500 svarų jau buvo apmokėta.

„Jobcentre Plus“ vadovas Darras Singhas pareiškė, kad „automatinio operacijos paskyrimo“ esą nebus, tačiau, jei ieškantysis darbo įrodys, kad tam tikram darbui gauti tatuiruočių pašalinimas yra būtina sąlyga, tuo atveju procedūra galės būti finansuojama mokesčių mokėtojų pinigais.

REKLAMA
REKLAMA

Matomos veido ir kaklo tatuiruotės yra uždraustos Britanijos ginkluotose pajėgose, o daugelis darbdavių į tokius kūno piešinius žiūri nepalankiai.

Susitarus privačiai tatuiruotės pašalinimas kainuoja apie 100 svarų už vieną seansą. Didesniems piešiniams gali prireikti iki 15 seansų, kol bus pasiektas laukiamas rezultatas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kritikai mano, kad yra nesąžininga šias operacijas finansuoti valstybės lėšomis, kadangi tatuiruotes pasidarę žmonės tai darė savo valia. Pastebima, kad rašalo pašalinimas iš odos yra kosmetinė procedūra ir tuo metu, kai valdžia mažina savo išlaidas ir atsisako nepirmaeilių dalykų, tai neturėtų būti prioritetas.

2008 metais atliktas tyrimas parodė, kad maždaug kas penktas tatuiruotę pasidaręs britas vėliau dėl to gailėjosi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų