Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O tai kur dabar įranga dėt,kur nupirko eiguliams ir brakonierių gaudytojams...ar jau su pardavėjais šaibas išsidalinot..?
labai teisingai. Nes tada ir tecninej ap
labai teisingai. Nes tada ir tecninej ap
g
Reikia palikti baudas ir dideles. Važiuoja su laužais kaimo jurgiai be pabaigos. Reikia kažkaip tai užbaigti...
@Gediminas Sunku toms elitinėms, ir elitiniams, tarp tų kaimo jurgių. Nors į Hagos tribunolą kreipkis, ar JT, kad bent susirūpinimą kokį išreikštų, kad jurgių dyzelinių pasatų dūmai elitinių išangių negraužtų....
@Gediminas jau gali tik sau pasičiulpti, leidžiu.
@Gediminas Kada nuo žagres atsiplešei supistas elite ne kaimo Jurgį
Idomu ar bus kada nubausti automobilių gamintojai, kad tokį šlamštą gamino?
Turiu pasiųlymą-tegul aplinkosaugininkai dirba TAS-uose ir ten tikrina užterštumą, nereiks dvigubos patikros.
@Algis tarpiniai patikrinimai reikalingi ne del to, kad TAC darbo metodus patikrinti, o tam kad nesaziningi auto savininkai nuolat jaustu tarpinio patikrinimo jausma. Maziau arba visai neliktu tokiu kurie NUOMOJASI DPF filtrus.
@Antanas nuoma !!! Durniau nieko negalėjai sugalvoti
Automobiliai visapusiškai patikrinti TAC. Staiga patikros patikra.Didžiules baudos. Galingieji nebetiki savo priimtais įstatymais-TAC patikros nebagalioja? Atsidūrė aklavietėje seimūnai. kaip tas slibinas pasakoje-ryja savo uodegą. Atsipeikėkite.
Dėl baudų, kurias žada skirti už patikros patikrą.
Pagyvenkite, gerbiami seimūnai, pragyventi už minimumą, varganą pensiją, išlaikyti šeimas. Pamtysite kuo verti jūsų sumanymai , ką reiškia 100 Eur kitiems, eiliniams žmonėms, kurie neša jums gėrį.
@Ne ko jus cia tiek panikuojat? jei jusu automobilis yra technikai tvarkingas ir praeina TAC, praeis ir tarpinius patikrinimus. Kad ir kiek ju bebutu.
Bet tas kuris pries eidamas TAC ISSINUOMOJA DPF filtra ir po TAC patikrinimu nuomota daikta issiima is savo auto, tai va tokiam cia reiktu panikuoti. FB ir skelbimusuose mirguliuoja skelbimai kur nuomojamas suodziu filtras. Kas cia per issigimimas? Tokie auto savininkai turetu buti bauziami maksimaliai!
reikia pradėti nuo to, kad po rinkimų į Seimą nepatektų nei vienas liberastas. Tegul ateinančius keturis metus eina gatvių pašluoti. Gal nors kiek proto įgaus
@Rinkėjams protas dalykas labai geras. Kokia Lietuvos ekonomine situacija buvo valdant bebrams - valstieciams ir kokia ji dabar prie konservatoriu ?
@rinkejui valdžios LT niekada neturėjo bet tiek visokių kvailysčių kaip dabartinės valdžios nebuvo niekada
@Idealios Eh, kalbejai apie prota , pasirodo kad jo truksta ar visai neturi.
Seniai mokslininkai įrodę, kad labiausiai teršia fabrikai ir gamyklos. Tad buvo pavaizduota netgi žemėlapiuose, kai per karantinus daugelyje šalių sustoję fabrikai buvo. Užterštumas tuomet sumažėjo. Tuo tarpu Kinijos keli didmiesčiai buvo juk įvedę leidimus į centrus įvažiuot tik su elektromobiliais ir tai nė kiek nesumažino užterštumo. Tad čia prisidengiant kovojimu su tarša tik pingiai renkami mokėsčiais ir baudomis, pristojant prie lengvųjų automobilių.
Taip pat seniai įrodyta, kad netgi apie 85% deguonies pagamina jūrų dumbliai, o medžiai ir kita augalija tik keliolika procentų. Tai valyti reikia pirmiau vandenynus nuo šiukšlių ir pradėti nuo tų šalių kur pakrantėse šimtai tonų šiukšlių bei kur daugiausiai kanalizacijų nefiltruotų liejama į jūras.
O pažiūrėkite internete kokiomis vergų sąlygomis Afrikos valstybėse dirba darbininkai, kurie šachtose kasa metalus, skirtus elektromobilių akumuliatorių gamybai.
@Kk4 Sorry, o tie mokslininkai sykiais ne.... Pinskuviene, Zemaitaitis, Puidokas? O ju laborantai suprantu buvo Vingio parke susirinke geguzes 15, kazkuriu metu?
@Bemokslis:( Ne ne. Visų laikų visų didžiausia mokslininkė yra Greta Thumberg. Ir dar Lietuvoje mes tokią Ievą Budraitę turim. Irgi nors kasdien po Nobelio premiją duok. Tik porą jų dar gentviliukui palikti reiktų.
@Bemokslis:( Pas mus tik vienas laborantas fizikas tai kubylius,kažį koks jo isilavinimas oficijalus?
Pertekę viskuo parlamentarai nuo pertekusio viskuo gyvenimo prisipirko naujų auto . Sumanė savo varguolius, kurie suneša jiems turtus, atlyginimus, dar labiau spausti už tai, kad pastarieji neturi to, ką turi viskuo pertekę seimūnai. Tikrina.
Baudžia. Tyčiojasi.
Gaidžiukai matuojantys savo pimpio ilgį lygu drioksinčiam išmetamąjam vamzdžiui? Dar padaugintą is trijų!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų