Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinau , mane dabar "sudirbs" į miltus , bet mes įpratę , kad mums turi duoti .Normaliam , civilizuotam pasauly , mokama už viską . Pvz.Vokietijoj laidojant žmogų reikia išsipirkti kapavietę : vienokia kaina , jei laidoji karstą ir kitokia -jei tik urną , atitinkamai ir plotai yra skirtingi .Po 25 metų , jei per tą laiką niekas tame plote nebuvo laidojamas ,žmogus turi du pasirinkimus : ateiti į savivaldybę ir vėl susimokėti, arba kapavietė yra naikinama ir atsiunčiama sąskaita už sutvarkymą . Kolumbariumai yra mokami ir , suprantama , įrengti juos kainuoja , prižiūrėti - taip pat . Todėl ten kiekviename kaime yra kapinaitės ir jose visada pilna vietos .Manau , taip turėtų būti ir pas mus , nes tas dabar "nemokamas" paslaugas , kažkas apmoka . Tik savivaldybės apmoka visų mūsų sumokėtais pinigais .
@Skirmantė civilizuotame pasaulyje ir algos bei pensijos kitos. O kainos tos pačios arba mažesnės nei Lietuvoje. Jauskime skirtumą. Vokietijoje taip, Ispanijoje kitaip, Anglijoje vėl savo įstatymai. Deja, mes gyvename Lietuvoje. Žmonės maisto nusipirkti neišgali, vaistų...O dar susimokėk už tai, kad palaidotų...
@Normaliam tai kas kad gauna daug ,puse uz nuoma tu pinigu ,visa kita beveik taip pat ,brangu brangu ir mokek ,mokek....kas 5 zemiau skurdo ribos visoj europoj..tik va juodasikniai visko gauna jei ka ,maisto paketu ,pasalpos ir tt..o i balta ziuri kaip i durna ,pats kaltas
@Skirmantė Vokietijoje pensiją yra 75% algos apie 1200 mažiausia Lt 350 o lidle kainos tos pačios su kokiomis priemaisomis iš ryto kava gerei
@Z1000 Kieno vaikai tokias nesąmones jums pripasakojo , kad pensija Vokietijoje yra 75% nuo buvusios algos ? O jūs žinote , kiek mokesčių vokiečiai sumoka ? O pasakykit man , žmogau , tas , kuris Lietuvoj gauna 350 , ką jis visą gyvenimą veikė? Jei nežinot ,- aš jums pasakysiu . Vėlgi - du variantai :arba jis gyveno , kaip tas žiogas iš Krylovo pasakėčios , arba dirbo "sau į kišenę " , nemokėdamas mokesčių , prisistatė sau ir vaikams namų , o dabar visur verkia , kaip jis negali pragyventi . Ir dar ,- dažniausiai būtent iš tų "vargšų" sukčiai ir susirenka penkiaženkles sumas . Gyvenau ir dirbau Vokietijoj šešiolika metų , beje oficialiai ,tai galiu drąsiai tvirtinti , kad kiekvienas , pradedantis dirbti vokietis žino , kad savo senatve pasirūpinti privalo pats . Tiesa , "pašalpinių" yra ir ten ...
@Skirmantė tu jau nepasakok visi LT kam netoli 80 ir virs gauna dar tokias pensijas, mazas!!!!!!!!!..zmogus kad ir 40metu dirbo ..nebent privoges is anksciau ko arba kokio turto nekilnojamo prisipirkes..
Vokietijoj tas, Amerikoj anas...
Vokietijoj tas, Amerikoj anas...
@Skirmantė Tai baisu, nenoriu tokio civilizuoto vakarietiško gyvenimo, stebėdavausi dar pirmaisiais atsivėrusių sienų metais, kaip vokiečiai, tarsi vaikai, džiaugiasi gavę ką nors už dyką. Gyventi su įjungtu skaitikliu už kiekvieną pirst nori tik tie, kurie tą skaitiklį įtaiso, todėl tarybiniai laikai vis labiau ima atrodyti kaip rojus.
@Vokietijoj tas, Amerikoj anas... Bet juk jūs suprantat , kad vistiek kažkas už tai sumoka . Tik ten kiekvienas žino , kad save reikia mokėti pačiam .
@Skirmantė aisku kad su moka ...ir visi moka ,o jiems mazai ir mazai
Žmonių melžimui galo nebus
Žmonių melžimui galo nebus
@Skirmantė Bet mokesčius tai didina ir didina, o kai reikia ką nors gauti - vėl susimokėk.
@Žmonių melžimui galo nebus teisingai ...kasmet budzetui vis truksta ir truksta tai prigalvoja visoku mokesciu is pirsto ....va vienoj saly priste greiciu matuokliu ,visur (net siuksledezese!)10km per val virsijai ..80e.policajai net neslepia mums reik pinigu sako..beje is anksciau prisirinkdavo po puse milijono kasdien ,rase spauda..bet jiems maza ir maza !
@Skirmantė ane......... kitur net po10metu viskas baigias......nieko panasaus nenorim ir nereik cia siulyt ,mokek mokek mokek..bleha jau uzkniso...tos taisykles ,reikalvimai,mokesciai ir tt..uzkniso!
@Skirmantė kam mums to reikia svetimu saliu pavizdziu..ten ka visi moka ir laimingi ..nemanau ,visi moka ir dejuoja ,kad moket uz viska ir bet ka reik!
@Skirmantė ..........dar ir taip buna ,zmogu nori apmokestint vel ,o jis dziaugias ir sako super :DDDD
seimunu is viso nereik laidot tegu gyvena ir daro nesamones toliau
PRITARIAME VISU DARBO KOLEKTYVU IR PROFS
PRITARIAME VISU DARBO KOLEKTYVU IR PROFS
Mokestis turi būti nustatytas VISIEMS DAR GYVIEMS, BET ATEITYJE MIRTSIANTIEMS LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS. Jokių išimčių ir lengvatų, nes ko gero visus teks vienaip ar kitaip laidoti. Tegu susimoka kol gyvi. DAR REIKĖTŲ NUMATYTI ŠALIA SĄVARTYNŲ TOKIAS "LAVONŲ IŠVERTIMO AIKŠTELES" tiems kas nesusimokėję bus. Tų lavonus atvežei išmetei - ir tegu pūva. Svarbu smarvė nedaeitų iki Seimūnų gyvewnamųjų vietų. IR dar nauda - galima bus įsteigti prie kievienos savaldybės net 2 skirtingas kontoras - "Mirties mokesčio surinkimi administratoriaus kontorą" ir "Lavonu aikštelių smarvės reguliavimo ir tvaraus puvimo agentūrą" O kiek giminių eis suddarbinti...! Labai tinkamas ir geras pasiūlymas, Sinica -jėga!
Dabar žmones sumoka nemažus pinigus už vieta padeti urna i kolumbariuma, tai už ka dar moketi ta rinkliava kas menesi, o ir kas mokes jei neliks artimuju, jei vaikai išvažiave i užsienius, o kiti tikrai prades masiškai barstyti pelenus i ežerus, upes, jura, kažin ar bus norinčiu besimaudyti, tai atrodo kad seimunai visai negalvoja apie pasekmes.
@Negalvojama apie pasekmes pirmiausia perskaityk teksta, tai vienkarine rinkliava, o pas privatininka mokesi kas metus
Net nudvesti negali , jei nemokesi gulesi pavory .
Ant straipsnių apie mokesčius ir baudas gerai kimba vatnykai ir maršystai. Numeris du išnaudoja juos maksimaliai.
@Gerai kimba Vaizdelis Lietuvos mums pateikiamas kam? Jeigu pūva tai ir parodo, ačiū ir už tai sakyk. Kantrybė begalinė lietuvių.
tokia jų dalia,duona,toks jų protelis
tokia jų dalia,duona,toks jų protelis
@Gerai kimba jie ir teksto nesupranta,komentuoja pagal pavadinimą
atvirksciai darytumet sutaupant zemes daugiau kolumbariumu ,svariau ir tvariau tai tuomet ir kapinese palaidotus apmokestinkit ,juk jusu protui taip lengviausiai sprendziami visi reikalai na ir sugalvok tu man toki svarstyma ,neturit daugiau ka svarstyt ,o mirusiuosius palikite ramybeje,!
tai ir nelaidosim,pelenus isbarstau aplink sodyba ir priziuriu aplinka visada ir moket nereik
Būtina plėsti kolumbariumus kad ir mokam
Būtina plėsti kolumbariumus kad ir mokam
urną dėti į kapą-vadinasi,kapą prižiūrėti,o ka sateityje juos prižiūrės,prižiūri juk senesnės kartos žmonės,o ne anūkai,proanūkiai ar kas. Tik kolumbariumai,tik urnos.Pagarba To,ilinui,o Ąžuola skaip visada plaukioja....kam tą urną į žemę-ją teršti,ar daug tos žemės turime.
@Būtina plėsti kolumbariumus kad ir mokam tai kam tos urnos ir kolumpariumai ir tie kapai is vis tada ?...isbarstai viska pavejuj ir be problemu..
egyvus varot i kapus su savo nekopetencija nesugebejimu valdyti salies ,bet dar kesinates ir i mirusiuosius na ir dasigyveno lieyuva


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų