Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Atsirado nauji sukčiai kurie žaidžia ant emocijų pensininkų. Varške iš palmių pieno dešrelės iš popieriaus šokoladas iš atliekų netikras. Lietuviškos prekių kilmę Latvija Lenkija Turkija Indija.
Pasiskaičiuok naujos pardės kilogramo kainas ir Maximos su kortele kainas.... net Norfoje daug pigiau ir be kortelės. Akys mato, pilvas gurgia...ir pabaiges dvi klases, skaičiuoti nemoku.... bet matau minus 40% ir perku, perku, perku.. net ryju kainas akimis.. Bet sviestas, varškė, sureliai... ne 200gr o 180gr ir jo pigiau.. Juokdariai pirkėjai, o prekybininkai gudragalviai.. pirmyn į ubagų bendruomene su 3 milijonais.....pavadinimas LIETUVA...
@Anty
- taip nereikia žiūrėti prekės vieneto kainos o reikia žiūrėti į kilogramo kainą! CocaCola skarbonkė 0,33 ltr tik 0,65 eur? Kai už 0,9 eur gali paimti litrą! Agurkėliai 1,19 eur už 200 gramų, kai iki ar maximoj 1,49 eur kainuoja 600 gramų? Per akcijas agurkų marinuotų KILOGRAMAS kainuoja apie 1,49 eur. O 2rniai ir 2un2kai perka ir džiaugiasi kad sutaupė. Jie žiūri - turiu 20 eur, reikia kuo pigiau už prekės vienetą (o ne kg) nupirkt, prisirenka pigiausio šh, fotikina, postina. Nesistebiu, kodėl jie biedni. Nes 2rni.
laikyti sita ubagyna tituliniame straipsnyje. Pirmoj vietoj turi buti apie tai, kaip laukiniai naikinami Gazos ruoze.
@KIek galima
Prie ko Gaza, Ukraina.... mes gyvename Lietuvoje... ir ponai ne jums rūpintis užsienio politika... nes esate per buki. Geriau rūpinkis savo Lietuvos bendruomene ir siek kilniu tikslų mažinant SEIMO korupcija.... jau visas pasaulis iš bobų klaunados juokiasi... o bendruomenė kenčia.
@Antanas
Anton Semionovic, vas, bledei ruskich, naskvoz vidim. I Gaza vam v priciom, tolko cto v moskve peregovorili s hamas. A vobsche - poshol... ty ponial
@Antanas
terpilos - tokia jau ju dalia
Jeigu spauzdinate reklaminius straipsnis,tai bent jau pazymekite,jog tai reklama.
@Agirdz!
Agirč reklaminius straipsnius spauSdina,jei ką
@Lietuvė
Nezinau kaip ten...niekada nesauSdinau
Man shitas kanalas, pradeda nebepatikti, tai jei nupirktas straipsnis, prasom kampe ir parasyt, nes teigiamai, apie sias prekes ir senjoro apgaudynejima, galima tv3 ir i TEISMA PADUOTI.
Mano patarimas visiems besidžiaugiantiems geromis kainomis: apsiskaičiuokite kilogramo kainą, tada lyginkite. Pakuotės dydis yra pirkėjų apgavystės įrankis. Pvz. Prieskoniai, 100 gramų kainuoja 1,30, su akcija 0,65, visi griebia perka krūvom, kai šalia analogiški (tos pačios kokybės ir net to pačio gamintojo) pvz. 500 gramų kainuoja 2,49 eur. Yra koks 5-7 proc pirkėjų, kurie teigs, kad su akcija nupirko pigiau.
Aš asmeniškai niekada nežiūriu į prekės kainą. Mintinai žinau kilogramo kainas, ir pagal tai sprendžiu ar prekė pigi ar brangi.
Kad ir tos dešrelės Skanutės - kilogramo kaina (1,19 už 260 g) gaunasi 4,57 eur. Bet tai yra pirmos rūšies gaminys pagamintas iš marmalo, cituoju: "
Sudedamosios dalys: mechaniškai atskirta vištiena, viščiukų broilerių odelės, kiauliena, druska, vanduo, kiaulienos plazmos baltymai, bulvių krakmolas, manų kruopos (yra GLITIMO), emulsiklis E450, aromato ir skonio stipriklis E621, antioksidatorius E300).
Už 5 eur /kg visur galima rasti aukščiausios kokybės dešrelių jei ne vienos, tai kitos firmos, nes nuolat būna akcijos. Samsono, krekenavos, biovelos galima už tiek nupirkti ir ne marmalo. Ar žinote, ką reiškia "mechaniškai atskirta vištiena"? Tai pasidomėkit.
Aš asmeniškai niekada nežiūriu į prekės kainą. Mintinai žinau kilogramo kainas, ir pagal tai sprendžiu ar prekė pigi ar brangi.
Kad ir tos dešrelės Skanutės - kilogramo kaina (1,19 už 260 g) gaunasi 4,57 eur. Bet tai yra pirmos rūšies gaminys pagamintas iš marmalo, cituoju: "
Sudedamosios dalys: mechaniškai atskirta vištiena, viščiukų broilerių odelės, kiauliena, druska, vanduo, kiaulienos plazmos baltymai, bulvių krakmolas, manų kruopos (yra GLITIMO), emulsiklis E450, aromato ir skonio stipriklis E621, antioksidatorius E300).
Už 5 eur /kg visur galima rasti aukščiausios kokybės dešrelių jei ne vienos, tai kitos firmos, nes nuolat būna akcijos. Samsono, krekenavos, biovelos galima už tiek nupirkti ir ne marmalo. Ar žinote, ką reiškia "mechaniškai atskirta vištiena"? Tai pasidomėkit.
@Parduotuvė besmegeniams
Sutaupykite 300-400 eur. Tada per akcijas, kai būna 50 proc, skaičiuokite kilogramo ar vieneto kainą ir nupirkite 6 - 9 mėnesiams. Popierių, šampūnus, muilą, skalbimo priemones, indaplovių miltelius, kruopas, miltus, kečupus, makaronus ir visas kitas prekes per akcijas galima nupirkti labai geromis kainomis.
@Parduotuvė besmegeniams
Kam mums tos akcijos mes perkam su balta normalia etikete mažiausiomis kainom o ne raudom sumažintom
@Pencionas
Pritariu, tovarishc. Sosyskų Daktoriškų ir sosyskų Paneriu, mums užtenka ir kad kaina sazininga, t.y. partokomo nustatyta butu penkmečiui. Prie ruso akciju nebuvo. Akcijos - apgavyste, viska reikia pirkti baltom kainom. Ir nesvarbu, kad kiti kopitalystai parduoda kokybiškesnį pigiau, reikia palaikyti savo derzhavos krautuvę. Aš iri labai pasilgau sosyskų iš maltų karvės tešmenų ir jaučio birkų su manų kruopom ir krakmolu. Jau net apsiseilėjau...
Beveiki viskas kas foto yra nevalgoma. Nesuprantu kaip gyventi mieste.
vakar pavalge, nusipirkes is ten. Dabar guli su lasaline (iskyrus kai bega nusitriest)
Žmogus nusipirko krūvą chemijos produktų, ir dar tokių metų kai turėtų sveikiau maitintis... Baisu..
dabar Gazos ruoze - sviezios teroristienos beveik uz dyka galima paimt. Metams maziausiai uzteks
Apsipirko naujame prekybos centre Vilniuje: kiek kas kainavo ir labiausiai nustebino