Kaip teigė K. Budanovas, naujas etapas karo zonose, panaudojant technologinius išradimus, jau prasidėjo.
„Žmonės neskuba įsitraukti į mūšį. Jeigu gali pasiųsti [į mūšio zoną] droną, 10 dronų ar vieną karį, visuomet bus pasirenkama siųsti 10 dronų, patikėkite manimi“, – kalbėjo K. Budanovas.
Pasak žvalgybos vado, priešingai nei žmonės, robotai neturi baimės jausmo, o tai, jo teigimu, didžiausia žmonių silpnybė.
Be to, K Budanovas pridūrė, kad naujų technologinių sprendimų kūrimą visada lydi atsakomosios priemonės.
„Jei kas nors kuria bepiločius orlaivius, tada kas nors vykdys kibernetines atakas, ir atvirkščiai.
Bet, kaip jau sakiau, kadangi bepiločiai orlaiviai tapo šio karo vizitine kortele ir, tikėtina, darys įtaką visiems karams per ateinančius 50 metų, tai reiškia, kad šios dvi technologijos visuomet žengs koja kojon, technologijų plėtra ir kovos su jomis“, – kalbėjo K. Budanovas.
Smūgiai Charkivui
Antradienį per Rusijos smūgį Charkivui buvo sužeisti mažiausiai šeši žmonės.
Tai „Telegram“ kanale pranešė miesto vadovas Ihoris Terechovas, kuriuo remiasi „Ukrinform“.
„Šiuo metu žinoma apie šešis žmones, nukentėjusius nuo okupantų valdomosios aviacinės bombos (KAB) smūgio“, – rašoma pranešime.
Pasak Charkivo srities karinės administracijos vadovo Oleho Synehubovo, keturi nukentėjusieji – gelbėtojai, gesinę gaisrą netoli smūgio vietos.
„Charkivo apšaudymas: vienas KAB smūgis užfiksuotas miško juostoje prie prekybos centro. Deja, nukentėjo keturi netoliese gaisrą gesinę gelbėtojai“, – rašoma pranešime.
Kaip jau buvo pranešta, rugsėjo 17 d., apie 15.15 val., Rusijos kariškiai valdomosiomis aviacinėmis bombomis smogė Charkivui ir Charkivo rajono Malodanylivkos bendruomenei.