• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Užsienio reikalų viceministras Serhijus Kyslycia, kuris kartu su Ukrainos delegacija dalyvavo vykusiose derybose Stambule, teigė, kad Rusijos Federacijos atstovai elgėsi kaip gangsteriai.

Užsienio reikalų viceministras Serhijus Kyslycia, kuris kartu su Ukrainos delegacija dalyvavo vykusiose derybose Stambule, teigė, kad Rusijos Federacijos atstovai elgėsi kaip gangsteriai.

REKLAMA

Kaip „SkyNews“ teigė S. Kyslycia, Rusijos delegacijai tiesioginėse derybose su Ukraina Stambule vadovavęs Vladimiras Medinskis tiesiogiai grasino Ukrainos atstovams.

„Buvo baisus momentas, kai rusai pradėjo grasinti savo pašnekovams kaip gangsteriai. <...> Rusija yra pasirengusi kariauti amžinai“, – teigė S. Kyslycia.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pažymima publikacijoje, Rusijos pusė surengtų derybų metu nebuvo pasirengusi konstruktyviam dialogui, o priešingai – Kremliaus atstovai nurodė Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms atsitraukti iš keturių laikinai okupuotų Ukrainos regionų, taip pat ir dar dviejų regionų.

REKLAMA

Nepavyko pasiekti paliaubų

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar penktadienį vykusiose pirmosiose tiesioginėse Maskvos ir Kyjivo derybose nepavyko pasiekti paliaubų.

V. Putinas savo ruožtu atmetė Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio pasiūlymą susitikti akis į akį Turkijoje po to, kai pats pasiūlė surengti tiesiogines derybas, nors ir ne prezidento lygmeniu, kaip alternatyvą 30 dienų paliauboms, kurių reikalauja Ukraina ir jos Vakarų sąjungininkės, įskaitant JAV.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sakė, kad pirmadienį planuoja telefonu kalbėtis su V. Putinu.

Po šio pokalbio jis kalbėsis su Ukrainos prezidentu V. Zelenskiu ir NATO pareigūnais dėl karo Ukrainoje užbaigimo.

REKLAMA
Reikejo Kazokams supyzdinti maskolius
neturi raketu neturi pinigu kaip bus neaisku bet mes pavarysim pinigu nes daug turim ir bus raketu.
Panašu į pizdiožą. Kažkodėl turkai apie jokius grasinimus net neužsiminė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų