Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mandagiai nutylėta apie dujų kiekį
Mandagiai nutylėta apie dujų kiekį
Ir kiek gi tų dujų gavo? Buitinį balioną?
Net nebejuolinga daros :DDD kas per cirkas
jiems vienodai kokia kaina nes remia lietuva o rusiškas dujas pardavinėja apsukrus verslininkai jankiu štai visa matematika
O dujos tai rusiškos.
@Ivanas per aplinkui jos jau brangesnės ir konkurentas sėdi šiknoje, kaip su Europa padarė.
@tik smulkmena Kaip tu darai ta "aplinkui " ? I kesenes duju prisipili balioneliais nesioji i " aplinkui " ?
@Ivanas Jeigu rusiškos, tai iš kur "Gazpromo" nuostoliai?
@Ivanas Noretum
@Ivanas Amerikosai duju daugiau nei rusai, pasidomek mazgote.
kad putleris per tris dienas Kijevą paimti žadėjo, iki šiol nepaima :)))
@Juokingiausia, Dar kartą kartoju "ypač gabiems" ir zombiams - Putinas niekad nesakė, kad paims Kijevą per 3 dienas. Šita"feiką" pasakė JAV generolas Markas Miley. Galvok savo smegenimis (jai jų turi savo galvoje) o ne klausik Amerikosu propagandos.
@Ir Įrodyk.
@Kur įrodymai? Blt, tu nx irodyk,kad Putinas sakė paims Kijeva per 3 dienas.
@Cha cha cha O tai, kur įrodymai, kad nesakė?
@Nu
strana.today/news/375296-mark-milli-zajavil-chto-v-sluchae-vtorzhenija-rf-v-ukrainu-kiev-padet-za-tri-dnja.html

Tai Ukrainos Tinklalapis, įsitikink kas pasakė "Kijev za TRI dnia", jei moki skaityt ukrainietiškai arba rusiškai.
@Kur įrodymai? strana.today/news/375296-mark-milli-zajavil-chto-v-sluchae-vtorzhenija-rf-v-ukrainu-kiev-padet-za-tri-dnja.html
Tai Ukrainos Tinklalapis, įsitikink kas pasakė "Kijev za TRI dnia", jei moki skaityt ukrainietiškai arba rusiškai.
@Ir EIK TU N......UI SU SAVO KARTOJIMAIS PUSDURNI .
@Ir Demonstruoji nezinojima. Pats putke sake " mes juos per tris dienas padarysime" Vezesi jie i Ukraina paradines uniformas. Planavo Kijeve daryti pergales parada. Taigi daro parada jau trys metai kaip daro ir nepadaro.
@Ir eik tu, Ivane, pas savo kacapus arba mažiau žiūrėk ruskių TV
@Ir Googlys prisimena viską. Paskaityk to meto Rusijos straipsnius :) PUTINAS V-I-S-A-D-A SAKĖ JOG PAIMS VISĄ UKRAINĄ ĮSKAITANT KIJEVĄ PER 3 DIENAS. Rusijos propagandistai čia tegu patyli, nes kol Guglys veikai tolk jie gaus per kiaušus
@Juokingiausia, Jei gerai pamenu "Kyiv za try dnia" pasakė Simonian, o Putin'as vėliau sakydavo, kad viskas eina pagal planą.
@70+ Kokias oficialias pareigas užima Simonian Rusijos vyriausibėje ???
@70+
strana.today/news/375296-mark-milli-zajavil-chto-v-sluchae-vtorzhenija-rf-v-ukrainu-kiev-padet-za-tri-dnja.html

Tai Ukrainos Tinklalapis, įsitikink kas pasakė "Kijev za TRI dnia", jei moki skaityt ukrainietiškai arba rusiškai.
Iš Rusų galima vogti...o Amerikonam teks mokėti
@Tik vienas skirtumas Ruskiai patys viską išvogė.
kam priiminėti maistą per užpakalį, jei galima per burną.
biznis ir nieko asmeniško
biznis ir nieko asmeniško
@Nesuprantu per užpakalį geriau apsimoka ir amerikonai taip suėda konkurentus. Vokietija irgi dujų gauna, bet už kokią kainą ir kai maitiniesi per šikną, tai kažkas didesnį biznį turi.
@biznis ir nieko asmeniško Tai ruskiai ten savo vamzdį kaišioti mėgsta.
@biznis ir nieko asmeniško Vokietija perka suskystintas dujas. turi jau kelis SGD terminalus. Ima pavyzdi is Lietuvos. Ruskis ju nebedulkina su dujomis. O planavo ....
Tai SUSKYSTINTU duju ar SUSKYSTINTU GAMTINIU duju ?????
Tai skirtingos dujos .
Kurių kaina?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų