Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tuparyla vyšta, be smegenų. Kuri net nesugeba straipsnio parašyti normalaus.
@Cha xha cha Zurnaliuge koholisku narkotiku pabande,kas smegenyse suzaibavo ta ir parase.Hitlerio smarve.
Bet rimtai, jai su galva negerai. Matosi, kad trumpareges smegeneles, nesugebancios suprasti ir pasverti dabartiniu ivykiu pasaulyje. Pavadinti Carlsona “zurnalistu save vadinanciu “, gali tik turgaus bobele, pardavinejanti virtus burokus, kuriai tas Carlsonas turbut tolygus Karsonui ant stogo!
Na bet pavadinimas...
Ugnė Paulauskaitė tau iki Takerio kaip iki Marso ... Net sapnuose nepasieksi Takerio lygio
@Patebejimas As be zodziu! Stai vat tokie “zurnalistai “ , kurie turi nulini supratima kas dabar vyksta pasaulyje, plauna smegenis zmonems tokiais realybes neatitinkanciais rasiniais! Tai mergelei reiktu palikti savo profesija, kuriai ji visiskai nekompetetinga.
iki jo zurnalistikos lygio dar labai toli daug kam.... va kas yra tikra zurnalistika bet gi nepatinka tiems kas negali to kontroliuoti ar papirkti nupirkti...
@x Butent! Bet sita vista “ zurnaliste “ sugebejo tik ispersti ( atsiprasau) Trumpo pakalikas, save vadinantis zurnalistu. Speju, kad ji visiskai nieko nezino apie T. Carlsona, paprasciausiai nukopijavo is kazkur tuos 5 sakinius ir jau svarbia pasijuto! Kraupu Kaip Lt smegenis tokios plauna visiems. Sita gluse , jeigu nori nors kiek peamankstinti savo smegenis, turetu nueiti i jo Instagrama, arba pasinaudoti google ir apsisviesti pati, aisku, jeigu angliskai tik supranta… Gerai, kad dabar yra pakankamai informacijos ir tokie straipsniai, meslo verti, gali buti ignoruojami.
O kas nenoretu to kremliaus gaidzio nuzudyt? As ir noreciau. Nuzudyciau, net ranka nesudrebetu. O jus vatos net jo atsalusiam lavonui galetumet ciulpti. Jus taip ir darysit kai paguldysit viena diena ji i mauzilieju salia Lenino
@Ot tai naujiena! Флаг тебе в руки и барабан на шею храбрый боевой пидорас !!!
@Ot tai naujiena! Žiurėk į stringus ne prišik iš to norėjimo.
@Ot tai naujiena! raudonos tvarto vatos vis apie "ciulpt", tai eikit į būdelę ir čiulpkite kam ten norite. Parodys gi per tv, būsite elitas :)
Ne, putino subines laizutojas
Vatoms uzkliuvo epitetas "pakalikas". Visi loja ta paty, kaip nurodyma is kremliaus gave
@Cha cha O tau debilė " nedašyla", kad adekvatūs žmonės mato,kas yra kas? Todėl ir rašo komentarus o ne loja. Ir kodėl " vatos"? Tai tik žmonės turintys savo nuomonę, o tu esi šūdo gabalas.
@Cha cha cha vatu nuomone labai aktuali :D
@nu Ypač kai apie "vatų" nuomone pasisako tvartiniai klumpakojai avinai su primyžtom berėtėm
kad nenugalabijo to padaro. Nors, jei butu noreja, butu ir nuknacine.
TV3, už išsireiškimą ,,Trumpo pakalikas'' galite turėti toli siekiančių reikalų, nes amerikiečiai gali pagalvoti, kad jūs specialiai siekiante sukiršinti Lietuvą ir JAV. Nes tokiu atveju - patys žinote: steigėjų personalijų ir jų kapitalo kilmės patikrinimai, visokiausi auditai, įspėjimai dėl diplomatinių JAV-Lietuvos santykių komplikavimo, specialių NATO institutų įtarinėjimai ir panašūs menkniekiai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų