Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Lietuva galėtų pasiprašyti p.Trump į JAV naują valstiją.
@Bronius
Tada tikrai miegotum ramiai.
@Bronius
Nebent į Aleską, ten daug vietos.
Ar tai normalu pasaulus ritasi link prarajos,Putinas perbrai-o linijas,Trampas kažkokius haosus kelia,tikrai baisu,ankščiau Amerika orkaitė tą stabilumą,o dabar abu vienodi,save dievais laiko,kas ką pralenks
Ar turėjo psichiatro pažymą teikdamas savo kandidatūrą? O gal JAV gali prezidentu būti bet koks ligonis? Koks prezidentas, tokia ir valstybė, galimai su ja negalima turėti reikalų
@???
Sau išsiimk pažymą...
@???
Trumpas yra teismo pripažintas nusikaltėlis už sunkius nusikaltimus.
Deja,tokia jau ta demokratija,kad prezidentu gali būti išrinktas net teismo nuteistas nusikaltėlis.
Deja,tokia jau ta demokratija,kad prezidentu gali būti išrinktas net teismo nuteistas nusikaltėlis.
@Blogiau
Pasižiūrėkit koki nusikaltėliai Lietuvos seime sėdi
@Blogiau
Visi kaltinimsi pripazinti ir jis nuteistas 4 metu laisves atimimu bet teisejas taip per istatymo spragas padare kad kaltinamai panaikinti:D demokratija, matyt teisejas ciu.lpia trampui.
@???
Ar tik dabar pastebėjote. Kai Libija griovė tai tilėjo visi, o Sirija, Jugoslavija o dabar dašiuto.
Idomu ka dabar žydai pasakis,Adolfas buvo teisus, o dabar tramas bus teisus
Bet ar taip galima negraziai daryti kai Danija yra NATO nare ir aktyviai reme Ukraina o dabar Grenlandija nori atimt is Danijos
@LT
Kažkada Grenlandija buvo Norvegijos.
įsiprašyti, kad taptume 51 JAV valstija? Kanada, tegul būna 52.
@kaip mums
Besiprašančių paprastai nemėgsta.
panamos kanalas bus vel amerikonu.siaip jie ji isrause.visi ju karo laivai pagaminti taip kad pratilptu per ji.gal donis ir nerekautu del jo,bet kad ten jau kinai ilindo.turi berods 2 uostus.taip kad manau amerikonu vaikinai rimtai uzsiims tuo.beje jau yra taip buve,kai ten vadovavo noriega.
A ne laikas būtų paskelbti, kad Rusija tuoj bus kelinta? ar ne 52 JAV valstija?
@Aaa?
o kam jiems reikia 140mln alkanu pilvu ir piktu burnu??? cia jau Busho kulselemis neuzkisi.tegul palaukia pakol broliskoji kinija priims i savo glebi.
bet pirma reiketu pas save viduj bardakus isikuopt pas javainius sveikatos apsaugos nera socialinies apsaugos ner bomzu gatvese pilna kaip niekur kitur. Ir paskui ta gerove skleist. Tie grenlandai evakuosis visi kartu iki paskutinio i Europa jei Trampas paims ta sala.
Ar tik naujo Putino JAV neišsirinko? Tuo labiau, kai patarėjas su ryškiu nukrypimu proto ir Kremliaus atžvilgiu. Kas gali paneigti, kad imperinėmis JAV ambicijomis bandoma parodyti - kieno jėga, to ir valia.
Trumpas užsigeidė ne tik Grenlandijos: pasiūlymą gavo dar dvi valstybės