• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Ryanair“ keleivis gavo 3230 eurų baudą už sutrikdymą skrydžio metu, dėl kurio lėktuvas buvo nukreiptas į kitą oro uostą. Keleivis skrido reisu FR4204 iš Glazgo į Krokuvą 2024 m. birželio 30 d. – triukšmavo ir nepakluso įgulos reikalavimams.

„Ryanair“ keleivis gavo 3230 eurų baudą už sutrikdymą skrydžio metu, dėl kurio lėktuvas buvo nukreiptas į kitą oro uostą. Keleivis skrido reisu FR4204 iš Glazgo į Krokuvą 2024 m. birželio 30 d. – triukšmavo ir nepakluso įgulos reikalavimams.

REKLAMA

Skrydis buvo nukreiptas į Žešuvo oro uostą, kitą Lenkijos miestą, esantį apie 170 km į rytus nuo Krokuvos, po to, kai, kaip apibūdino „Ryanair“, įvyko „nepateisinamas elgesys“.

Lėktuve tuo metu buvo 191 keleivis ir šeši įgulos nariai. Trukdęs skrydžiui keleivis buvo išleistas oro uoste ir perduotas pareigūnams.

REKLAMA
REKLAMA

„Ryanair“ atstovė spaudai Alicja Wójcik-Gołębiowska sakė, kad aviakompanija palankiai vertina Krokuvos apylinkės teismo sprendimą, teigdamas, kad tai „parodo tik vieną iš daugelio pasekmių, su kuriomis susidurs keleiviai, trikdantys skrydžius, pagal „Ryanair“ nulinės tolerancijos politiką“.

„Nepriimtina, kad keleiviai patiria nereikalingų nepatogumų dėl vieno nepaklusnaus keleivio elgesio. Deja, taip atsitiko 2024 m. birželio mėn. skrydžio iš Glazgo į Krokuvą keleiviams, kuris dėl vieno keleivio trikdančio elgesio buvo priverstas nukreiptas į Žešuvą, – akcentavo bendrovės atstovė. – Tikimės, kad šis veiksmas atgrasys nuo tolesnio trikdančio elgesio skrydžiuose, kad keleiviai ir įgulos nariai galėtų keliauti patogioje ir pagarbioje aplinkoje.“

REKLAMA
svarbu..., apie NT [mokestį]...`

[Teisinė] praktika:
1. Turėti nekiInojamą turtą (toliau - NT) yra žmogaus prigimtinė [teisė].
2. Nesvarbu ar žmogus yra ar ne [teisiškai] išprusęs, ji/s žmogaus prigimtines [teises] vis tiek turi.
3. Žmogaus prigimtinės [teisės] yra neapmokestinamos.
4. NT neapmokestinimas jau yra įtvirtintas [LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOJE (toliau - LRK), 23 str.]; „Nuosavybė neliečiama.“
Čia sąvoka: „neliečiamas“, yra naudojamas išplėstine, visą apimančia, prasme, tai reiškia, kad apima ir NT neapmokestinimą.
5. Kadangi NT neliečiamumas (ir neapmokestinimas) jau yra įtvirtintas [LRK] - [referendumas] yra beprasmis.
6. Esama naudojama [teisinė] praktika, kuri yra įtvirtinta ir [LRK 102 str.], numato, kad (kalbant apie neteisėtą NT [mokestį]) turi būti kreipiamasi į [KONSTITUCINĮ TEISMĄ (toliau - KT)].
Tad, jokie mitingai, kurie neturi jokių [teisinių] pasekmių, nei referendumai, neteisėto NT [mokesčio] nepanaikins.
7. Jei norite panaikinti NT [mokestį], tai šiuo metu, pati saugiausia ir efektyviausia priemonė yra: boikotas. Dar yra: plebiscitas, tačiau tai gali užtrukti, per tą laiką daug kas gali netekti NT.
8. Atkreipkite dėmesį į tai, kad niekas apie šiuos [teisinius] niuansus nekalba, nei BOBA VĖGĖLĖ, nei VAIŠKVILA, nei ŠIMAITIS, nei ĄŽUOLAS, nei vienas "gelbėtojas"; nei vienas [SEIMO narys] nekalba apie kreipimąsi į [KT], GRUNSKIENĖ apie viešą interesą taip pat tyli ir nesiima veiksmų, nors privalo, net priešingai: "[TEISINGUMO ministerijoje]" pasidžiaugė, kad turi teisinius svertus atiminėti iš gyventojų NT.

*Susimastykite kodėl taip yra.*
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų