Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kažkas nesuprantamo vyksta pasaulyje. No
Kažkas nesuprantamo vyksta pasaulyje. No
Juozas
iki 2026 nenugyvens, lažinuosi iš lemono
kad jūsų žodžiai į Dievo ausį
kad jūsų žodžiai į Dievo ausį
@putler Vakar ištisai kranksėjo,springo,taip būna prie baisos skydliaukės ligos
Kol rusijos teritorija neįtraukiama į karo veiksmus, tol rusijos gyventojai toleruos visokias spec. operacijas. Bepigu griauti kaimyninės šalies infrastruktūrą, žaloti ir žudyti taikius gyventojus. Rusija visu savo kūnu turėtų pajusti griaunamą atsaką, turi ateiti toks supratimas.
Rengs netikras derybas? Kiek pamenu, tai [rusai] vos ne maldavo apie taikos derybas dar pačioje pradžioje, kad nežūtų žmonės. O dabar, kai tiek daug atgulė kapuose norima tikrų derybų?

Manau, kad nužudytų žmonių gyvybes gali atpirkti tik OKRAINOS denacifikacija ir demilitarizacija, nes akivaizdžiai OKRAINIEČIAI yra lengvai valdomi ir manipuliuojami. - Tokie labai pavojingi.
Slava Ukraine, xren rasije
Slava Ukraine, xren rasije
@ką JŪS ,sakote'? Dusk vatos utele
@ką JŪS ,sakote'? Nu neskleis tų nesamonių. Čia tau ne rosiją, ir zombių kiekis ribotas.
@ką JŪS ,sakote'? Šlovė Ukrainai,von kremlini troli...Jokių derybų su fašistais, teroristais,okupuotojais svetimų šalių.
@paskui laivą Taip, jokių derybų, lai guldo ukrainiečius tol, kol išnyks valstybė. Puiki taktika, apie ką ir dėstoma straipsnyje.
@Derybininkas Jokių su fašiste...kas tau neaišku..lai daro faršą iš okupantų..Už tėvynę žūti garbė,už Kaputlerį-prakeiksmas
@jokių Jo, jo, senai Ukrainoje klesti mirties kultas. Išmirs visi ir spakaina galva.
...kol JAV ir koalicija neduos isilgai stuburo kremliui nieko doro nebus. . Tik prevencinis smugis mackovijai ispres problema..
Putinas varo savo propogandą, matydmas Vakarų susiskaldymą dėl paramos Ukrainai .
susprogdinti kremlių ir žiemos rūmus. viskas pasibaigtų greitai.
Laisvojo Pasaulio Žmonės - susimetame babkių nusamdyti kilerį bandito putlerio likvidavimui .
@Igoris Tai kas nieks nepasikeis. Bus kitas
Hitleris irgi varė propagandą,taip ir tas utėlė
@nieko naujo Jie keliasi ir gulasi su mintimis apie hitlerį.
@nieko naujo Tai juk Hitlerį palaikė pusė ukrainiečių ir nemažai Lietuvių
,,jie tikisi prarasti kasmet 100 tūkst,karių ir mobilizuotųjų''. Nu,fašisto viltis,norai,laimė pasirodo-tikisi prarasti
@trūksta žodžių Bleba, kažkokie anonimai rašinėja blėnis, jūs tikite, sielojatės. Juk sunku taip gyventi, tikint kiekvienu išmetamu feiku.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų