Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ir čia vien USAID išlaikytiniai pitojasi.
@Cha Turės pereiti ant rublių, vis šis tas.
dviejų lyčių įstatymą,tai komentaruose išlindo visi pederastai lojantys ant JAV prezidento.
@kaip Trampas pasirašė TAIP.BUTENT.KURVOS TIE DAR JIE NE URVUOSE.KAIP JIE NESUPRANTA.KIEKVIENAS TIKRAS VYRAS PRIE PROGOS.HANA BLT.
kvieskit tam savo durniui psichiatrinę pagalbą
@Amerikonams Šaunolis tas Trampas visus iškrypelius pastatys i viena,brudus
@Ns SUPER TRAMPAS.TEISINGAI IR AISKIAI
Smagu matyti kaip LGBT-istai ir milijardų vagys panikoje žviegia, net jų subinės per gerkles matosi.
ir kruvinajam Ukrainos Hitleriui bus kaput.
Tai Trumpas lygiuojasi su fašistu ir žmogžudžiu Putinu ,ir jei jam rodosi,akd Ukrainoje nebvyk nėra rusų ir jei ten nekariauja tik turistauja su ginklasi tada pats laikas pas daktarą lankytis,Nes su ligoniu,melagiu,kas gali diskutuoti,susirgęs grožio liga ir į veidrodį matyt labai seniai žiūrėjo,Baisu kas prie mygtuko tupi,jei jam kaip Putinas pavyzdys.Tiek melo papylė,kad kiti prezidentai kartu tiek nesugebėjo.
@nn Tai kad miltanosis žmogžudys, ne Putinas.
Vagys ir 75-iems užsislėpę kgbistai, gražinkit iš amerikonų pavogtus pinigus.
Nesuprantu kaip JAV galėjo išsirinkti prezidentą kuriam 78 METAI
@Cc kai išrinko 82 metų demencija sergantį su ateiviais besikalbanti invalidai?
JAV pripažino, kad karą Ukrainoje sukėlė bidono pentagono vanagai, visas pasaulis tai žino.
dažyto kretino liga progresuoja valandomis. Kasdien po kliedesių porciją. Bet ir jo gaujoje neatsiranda žmogaus, kuris matytų ir išdrįstų pasakyti kvailiui, kas realiai vyksta pasaulyje, kas ką užpuolė, kas yra agresorius ir pan.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų