Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
galva issivalyk
Ukrainoje kas pasidare kai Bandercai pradejo valytis nuo Xoxolu nuo 2014 m, juos naikino ir kalba Rusu uzdrausta nes ja kalba tik Rusu pakalikai pas mus subego ir breba Xoxoliai bijo i kara nes juos ten greit Bandercai peraukles ir tures ismokt Ukrainietiskai , tai tokie valymai ir vyksta .
@Romas Ar pats bent suporatai ką rašai:)
kabins už pautų kartu su putkinu
Jei tamsta dar kalba, reiškia neišvalė.....
geriau žiūrėk, kad pats neišsivalytum
Teritorija isssivale nuo zeku, deja padorus isbego irgi. Atsirado daug tusciu plotu, tai kokio velnio dar gviestis kitu zemiu jei su tom paciom nesusitvarko.
Dalinai sutinku, visas pamazgas išsiuntė kariauti
@Močiutė O normalus slides patepe. Liko tik robotukai
@Močiutė atitustino kalejimus kitom rusiskom pamazgom, to meslo ten pilna
@as Na taip, fizika, susisiekiantys indai....
Jo,kada jus išvalys iš kremliaus,o kitus jūs išvalėt-iškrito pro langus,žuvo pilotai kare,žuvo daug, o šiaip-pabėgo ,išvyko muzikantai,šokėjai,daininkai,filosofai,rašytojai,kiti žymūs žmonės, jie už jus turi daugiau protelio...jie nuo jūsų išsivalė,kraugeriai jūs

Skaitomiausios naujienos




Į viršų