Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Mielas Kremliaus pudeli, o kieno pusėje kovoja Šiaurės Korėjos kariai? Netrydaliok, nususėli, tai ruskių ordos užpuolė Ukrainą. Kur tavo sūnelis pyskovai? Gal pirmutinėse gretose?
o nebijos mongolų-totorių nuo3.14sos kalbantys kremliaus botoksinio lipiputo vardu, kad jų vaikai šiltai sau gyvenantys ES ir JAV irgi bus sunaikinti.
Jums nepavyks, kas bus kaip karas baigsis.
Visus pyskovus ir liliputinus su zacharovnomis.
@Tik pabandykite - laidosim jus pačius
Angliuk ar spėsi?))))
vienas debilas islindo is urvo ir loja gal pries gala
rusai susinaikinkit profesionaliai :D
Ūsuota Putino bezdžionėlė pamiršo, kad Putino vaiskoj kariauja Šiaurės Korėjos daliniai, kuopos iš Kubos. Šitiem reiškia galima, o ukrainiečiams ne? Nebūt ruskis, kad nebūt šunsnukis.
Juk tai briedas skirtas chūyijlostano kacapams.
Jei tokie drąsūs esat pulkit NATO šalį kurią nors pamatysit kieno kariai bus sunaikinti
@B
Iš kur tiek dwbilų, kurie net teksto suvokt negali,a?
@Buk klump
rusu darbo ,taip kaip tu :D
@B
Pirma ar ta nato pades, man atrodo kad tik babkem susirinkti ta nato yra, tokia LT nemanau kad gins, nes ji visus provokuoja. Dideles salys tyli o lt kisa savo trigrasi kur nereikia. Lt valdzia pati prasosi karo. Valdzia susipirko uzsienyje vilas, reikalui esant jie pabegs prisike. O kas eiliniam zmogui?
Tomukas jau įsitikino, tik sofų kariai bezda nenugalimi
@Buk klump
Tu vienas is ju
@Camel
Cbb,papūgeli nu

Kremlius perspėja dėl užsienio karių Ukrainoje: „Jie bus sunaikinti“