Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai va pagaliau litvos patriocai gales eiti "stabdyti rusus mūšio lauke" o ne čia loti komentaruose ahhaha pažiūrėsiu i tai
Nausėdos ir šimonytės gerbėjai rinkėjai - LT bus viena pirmųjų kurie siųs. Ruoškit sūnaitėlius į svetimą karą. O iš taiką siūlančių ir derybas tyčiojosi.
krie balsavo uz Setonyte ir Nausedinus, tegul kelia uzpakalius ir eina kariauti, bet deja, tik moka graziai malti liezuviu ir visus vatomis vadinti
@dabar
pritariu
@dabar
Gales tie balsuotojai ir eiti i kara. Patys tą pasirinko dabar teks susitaikyti su rezultatais. O galejo pasirinkti taiką.
Vakariečiai bailiai ką tu ten liurbi išprašysi...LOL
viskas eina ant aiškeriagių matomų vizijų, o jos "atominės" bent Europai...
Spyga Ukraina uzgrobusiems zydams o ne kariu . Susirinkit zydus is viso pasaulio ir valinkit i savo kara.
Tegul kariauja avinų gauja, pūskit kuo greičiau iš seimo padlos jūs
Nu myzniai koncervu rudnosiukai?!?! Alio ar eisit ?!?! .. ar tik vemsit i forumus .. hahahaha
T.y visus jos gerbėjus , kurie susirinko į Lukiškės ir nesąmoningai plojo nežinodami net už ką .Pasiųsti padėti ukrainiečiams kovoti , tai yra mūsų visų pareiga ,.Nereikia palaikyti vien liežuviu , bet ir pagalba .
Zelenskis dar šį pavasarį gers sakę Kryme
Karas Ukrainoje. Lytvynenka įspėja: Kremlius ruošiasi ilgam karui ne tik su Ukraina, bet ir su NATO