Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    rekomendacija:
 
„Was your favorite movie funded by the Pentagon?“
youtube • com/shorts/QwMi5FvIjWY?feature=share
``
  „Was your favorite movie funded by the Pentagon?“
youtube • com/shorts/QwMi5FvIjWY?feature=share
``
                                    Parduoda ginkluotės...o soc tinkluose tik daugėja video su gaudomais vyrais Ukrainoj...bet tik eiliniai paprasti žmonės...stovi prie x7 dviese ir žvengia kaip vargšą tampo ir jo žmona stumdo
                    
    
   @Idomu
                Jau rase kad patys tie gaudytojai vaziuos i fronta
                    
    
  
                                    Zelebobiko bybčiulpiai ragauja gerb.Putino dešrą
                    
    
  
                                     tai dabar Lietuva tikrai turės su kuo kariauti -putinas ir nežiūrės į tą pusę o šitie sakys nagi atsisuk mes labai , labai norime kad nors paliestum pglostytum   , na kartu ir juokinga ir graudu iš tokios politikos -  galėtu gyventi ant žemės kaip žmonės draugiškai -tai ne atsibasto kažkokie nedakepti princai iš užjūrio ir saujaukia visos europs normalų gyvenimą  - na matote jūs taip neturite gyventi nes kelete gėrėsme užjūrio princams tampate turtigeni ,gudresni už mus esančius už vandenyno taip neturi buti - pradiai numata bandelę ,tada vėliaiu šikalado gabalą o ant galo paduoda peilius ir pjaukitės tarpusavyje dalindamiesi tas Š. vertybes  , na ir prasideda  pekla europoje - o šitie princai atskrenda pažiūri kaip sekasi pjautis dalintis bandeles ir šokoladus , dar pmėtėja saldainių tada europiečiai iš vys pasiuntas besidalindami o kada europiečiu kraujas įkaista smegenys nebedirba ir tada aijai ,ajajai ,aijajai ir prasideda kaltų ieškojimas
                    
    
  
                Peržvelgus napoleonų komentarus ........
            
 
                                    Straipsnis neseniai: "Tyrimas parodė liūdną vaizdą: suaugusių gebėjimų rezultatai pablogėjo"
Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atliktas suaugusių gebėjimų tyrimas 2022–2023 metais parodė liūdną vaizdą – 16–65 metų amžiaus suaugusių Lietuvos asmenų įgūdžiai yra žemesni už EBPO šalių vidurkį. Tai antras kartas, kai Lietuva dalyvauja šiame tyrime, pirmą kartą tai vyko 2014–2015 metais ir rezultatai buvo geresni. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija teigia, kad aiškinsis tokių rezultatų priežastis ir pateikė užduočių pavyzdžius, kuriuos pabandyti išspręsti gali kiekvienas.
  Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atliktas suaugusių gebėjimų tyrimas 2022–2023 metais parodė liūdną vaizdą – 16–65 metų amžiaus suaugusių Lietuvos asmenų įgūdžiai yra žemesni už EBPO šalių vidurkį. Tai antras kartas, kai Lietuva dalyvauja šiame tyrime, pirmą kartą tai vyko 2014–2015 metais ir rezultatai buvo geresni. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija teigia, kad aiškinsis tokių rezultatų priežastis ir pateikė užduočių pavyzdžius, kuriuos pabandyti išspręsti gali kiekvienas.
                                    ...visada nugali gėris,Trumpas ne vienas valdo Ameriką...Ji nebūtų taip toli pažengusi karybos srityje,jeigu valdytų...neišmanėliai.Panašu,kad Amerika,,pažaidė'' ir pasirinko pusę.Dabar ir Amerika liks ,,pasaulio policininko''rolėje ir sparčiai stiprės,,atsibudusi''Europa.Bet ir matėsi,kad link to einama.Amerikiečiai myli europiečius ir atvirkščiai...Vieni kitiems labai naudingi ir reikalingi.
                    
    
   @ŽINOVAS
                 - praėjo zelenskis ir tarė - atsibudome
                    
    
  
                                    Lietuvoje bus gaminamos Izraelio raketos . Ka veikia genocidininkai Lietuvoje ? Vyriausybei zmones nesuteikė igaliojimu daryti bli-tsva Lietuvoje . 
                    
    
   @X
                Ka ce pezi tu gal uz humusus?
                    
    
   @lol
                Matau tau orgazmas kai genocidininkai zudo vaikus , naujagimius , medikus , žurnalistus.  Vaikams saudo i galvas , degina gyvus , marina badu ir panašiai.  
                    
    
   @X
                Labai gerai, gal paleis kokią raketą genocidiniams hamasnikams ant galvos. O gal ir tovariščiams bus. Kuo daugiau, tuo geriau.
                    
    
  
                                    Pas mus dar vis nuoširdžiai reaguojama į straipsnių pavadinimus, kaip vaikai, užuojauta. Šiandien penkiolika min net tv3 pramušė, rašo "Pareigūnas miške tarnybiniu motociklu vykdė užduotį, bet pažvelgęs į dangų, pakeitė planus"
                    
    
  
                                    Pas mus dar vis nuoširdžiai raguojama į straipsnių pavadinimus, kaip vaikai, užuojauta. Šiandien penkiolika min net tv3 pramušė, rašo "Pareigūnas miške tarnybiniu motociklu vykdė užduotį, bet pažvelgęs į dangų, pakeitė planus"
                    
    
   @žvengiu negaliu sustot
                tai, čia.. Lietuvoje.. turbūt...
Pagarbiai, Šiauliai
 
  Pagarbiai, Šiauliai
                                    Gagužės 9 d. Maskvoje vyks padaras. Visi laukiami. Specialus svečias bus Xi - iš Kinijos.  Lauksime Jūsų Maskvoje.
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Karas Ukrainoje. JAV Kongresas uždegė žalią šviesą pirmajam ginklų perdavimui į Ukrainą