Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Rytoj po eilinės daugiadienės, medvedevas vėl parašys savo girtas fantazijas.
@TTT
- kuo skiresi daugedienės šitam TTT nuo miltelių ir medviedevo nuo Staličnos - abiejų vienodai raugžlėti veidai
SENIAI ŽINOMAS-ZWYKLY GLUPEK, ARBA-SLOWNY SRAC
O Trumpas sako kad karą sukėlė žydai. Iš gaudyti visus zydziurkius ir išsiųsti į frontą.
@()
AHA, O GALI IR AKIN PATAIKYTI,OY, VEY,KIUŠ MIR IN TOKES
putinas sapnuoja košmarus, kaip Amerikos kariai patruliuoja maskvos raudonojoje aikštėje.
@666
putinas kietas vyrukas - jis dabar žaidžia žaidymą katinas ir pelė --- o visa kita tai tik Luzorių tušti tauškalai
@777
kietas ,??????????????zaidzia zaidima kitu likimais ,pats tupi bunkery apsisikes...kietas !!!!!!!!!!,tik daunas rusas gali taip pasakyt!!!!!!!!!!!!!!!! tu jam dar i subine galesi buciuot, po mirties ,ha-ha -ha.
Lenkai provokavo kara su Rusija. Dabar iesko kvaileliu. Patys ir atsakykit.
ir lenkai perprato trampo galvoseną , kad karas tai yra biznis --- biznieriai jau dėlioje planus ką pirks ,ką statys , kur investuos savas lėšas - pav. vergų pirkimui ir pan.
jav turi tik virs 4000 kirvuku.2026 metais numato is gamintojo pirkt tik 56 raketas.uzteks venesuelai apsaudyt.na nupirks es ukrainai koki 20 kirvuku sekanciais metais.dali numus,dalis nepataikys.ir ka tai realybej pakeis?
Z Kipšas smogs giliai, ruošiemės priedangas
Tam reikia dar daugiau pinigu atimt is zmogu dabar geriausias budas praturtet gasdint karu ir atiminet pinigus ir niekas negali pasipriesint , nes reikia ruostis karui ir tuo naudojasi statomi ginkluotes fabrikai , daromos karines bazes didinama karuomene ir viskas guli ant zmogu .
biedrionka bus po priedanga jai smogos, busiu ten
Karas Ukrainoje. Didžioji Britanija perspėja: „Putinas stebi, ką mes darome“