Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Reikia manyti , į ka šaudysi jei lyguma viskas sugriauta .
Tai kad nebėra ką griaut Gazoj. Karas bukvaliai baigėsi. O jie čia kažkokius susitarimus vaidina.
@Klounai Dabar griaus tavo maskva ir Leningradą
@Klounai zemelapiuose tas regionas vadinamas Judeja, jokiu arabu nei smarves ten dar nebvo, jie dar savo dykumose baranus rurino. Palestina yra senoves romenu sugalvotas zodis ir jis reiskia teritorija, o ne tautybe ( su osmanu laiku kolonizatoriais arabais tai neturi nieko bendro).
naikinti tuos šlykštynes
naikinti tuos šlykštynes
Trumpas jau pagrasino Norvegijai sankcijomis jeigu jam neduos Nobelio premijos. O po premijos kad ir tvanas - jankis vėl kartu su žydais bombins civilius palestiniečius.
@naikinti tuos šlykštynes Rytoj skelbia kas laimės tą premiją,o kandidatus siūlyti reikėjo jau gerokai anksčiau. Nemanau,kad Norvegijai kas nors gresia,nes ne jį renka laimėtoją.Tuo labiau,JAV iš ne vienos organizacijos išėjo.
@Antanas Trumpas kažin ar tai suvokia, kad ne Norvegija dalina Nobelius. Kažin ar jis žino kur ta Norvegija, o ir jis įsitikinęs, kad apdovanojimą gaus kad ir per prievartą, anot jo - jis jau 7 karus užbaigė, tik niekas nežino kokius.
Trampas nutrauke pinigu tiekima zydams ir baigesi karas.
Pagarba Aleksandrui, slove Remygai!
Pagarba Aleksandrui, slove Remygai!
@J Ne brol, Trumpas cia ne prie ko. Tiesiog zydai issigando! Kai lietuvis Aleksandr Chichlovskij, atgabeno gerb. Žemaitaičio dovana keliasdesimt tuks. pagaliuku ir Karaliauciuje, lietuvio tautieciu, kurie irgi nekencia zydu, papildomai pakrautu kopeciu, zydai suprato, cia bairiu nebus ir nusileido!
Geda zydams...varykit lauk tuos muslius...LOL
Teisingai,reikia atstatyt,paskui vel bus ko griaut,griuvesius bombint jau nusibodo
Jau sekmadienį Izraelio kraugeriai vėl žudys vaikus ir moteris su dviguba jėga.
@K aip tau gaila, kai rusyno kraugerys zudo ..neinksti...valkata!
Lietuviai remia muslius kurie.kapoja galvas krikščionims...LOL
@Camel Tu dabar kapoji kitaip mąstančius.
putotis žydpalaikiai komentaruose, kas mums lietuviams iš to - palestiniečių jau nebeprikelsite. Degsite pragare, paskutinės minutės atgaila ar kaip ten pas jus yra, deja, nepadės genocidininkams ir jų rėmėjams. Tai ne vieną vaiką nužudyti, bet išžudyti vieną namą po kito, vieną kvartalą po kito, kad tik nei vieno gyvo nebūtų palikta.
@galite rusai nesinervint visiem pohui tie palestinieciai ,kaip jum ukrainieciai...
@galite vaiku gaila ,bet zinant kad is ju isaugs teroristai asil.pisiai dauguma....pfffffffffff
@uo O kas tave teroristą užaugino? Gi konslibanas, oficialu - tai turinti ryšių su teroristinių bruožų turinčiomis organizacijomis partija.
@alio? gimei prie rusiskos pa.rasos ..teroristu drauge ?
@galite zemelapiuose tas regionas vadinamas Judeja, jokiu arabu nei smarves ten dar nebvo, jie dar savo dykumose baranus rurino. Palestina yra senoves romenu sugalvotas zodis ir jis reiskia teritorija, o ne tautybe ( su osmanu laiku kolonizatoriais arabais tai neturi nieko bendro).
Šaunuolis JAV prezidentas!!!


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų