Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ale kaip pirstelėjo Lietuva, pasmirdo ant visos Europos...
Į TV3 komentarus persimetė Ruspublikos komentatoriai ruskiai. Turbūt čia didesnė taksa:)
Kiek kainuoja bulvės bulbašijoje-bielorusijoje ir kacapyno urodijoj?
@Gal kas žino Pigiau, nei klumpistane!
@Žinok Tu neteisus, michailai. Mes dar priminsim jums Kiivą!
Baltijos krantu visais laikais buvo tik dvi debilu tautos-Klumpekojai ir Zirgu Galvos.ir piso jas,kas tik netingejo.
@prie kuriu amzinai kacapai ir bulbasai savo smarve norejo priplakt ....
@prie paskui ruzkiai savo kaliosus atnese...veilokai atsivilko...
svarbios aktualijos...

Reikalauju paviešinti visą sąrašą tų, kas inicijuoja ir prisideda prie NT "mokesčio" pakeitimo, keičiant jį iš "PROGRESINIO" į "VISUOTINĮ".

Vienas ASMUO žinomas:
-> ŠADŽIUS RIMANTAS "finansų ministras";
-> ..., kas dar?
Žinantys, prašau papildykite sąrašą su šaltinių nuorodomis.

Taip pat, noriu atkreipti JŪSŲ dėmesį į tai, kad niekas iš "biurokratų" nekalba apie "teisinius" NT "mokesčio" aspektus. Pvz.:
1) ar NT "mokestis" apskritai neprieštarauja "LR KONSTITUCIJAI"? Nekalba apie tai, kad "SEIMO nariai" gali kreiptis į "KT" dėl išaiškinimo. Ir ar JUMS nekeista, kad tokio klausimo nekelia patys "SEIMO nariai"?
2) ar NT "LR teisinėje sistemoje" yra pripažįstamas, kaip prigimtinė žmogaus "teisė"? Jei taip, tai kodėl NT jau apmokestintas ("žemės mokestis", "PROGRESISNIS NT mokestis".
3) ir t. t. .

****Jau dabar daug kas gyvena žemiau skurdo ribos, jaunos šeimos nebeišgali susimokėti absurdiškų komunalinių:
facebook • com/watch/?ref=saved&v=596943035391693
ir dar mėginama didinti neteisėtą NT "mokestį"!
Kada atsibusite mielieji? Kai neteksite NT?

#BoikotasNePirmoBūtinumoDalykųIkiBusPanaikintasNT“mokestis“Apskritai
`````
Sumyžta kremliaus vatynka
Sumyžta kremliaus vatynka
Apsišiko kremliadės. Kryme parado nebus. Bunkerinis karlikas prie didelio stalo nagus nusigraužė.
Provokatoriai...vienteliai tokie buki subinlaiziai Europoje...visi tyli siknas suspaude kai įvykdė provokacija prieš Baltarusija...nei vienas jokio komentaro...o kiek plačiai gyrėsi siena už 152 milijonus...gerai aptvėrė tik draustinius ir ežerų pakrantes nuo teliuku tautos
@Lietuvos valdžia Tavo belorusija su putino palaiminimu mums migrantus nori siųsti. Tai tu tarakono ar putės padlaižūnas, sūka?
@Čak noris Kieno palaiminimu girtas lietuvis išlaužė tvora... kodėl visi tyli visi...bijojo apsisike kad Baltarusiją nepusteltu atgal...ir joks 5 straipsnis negaliotu...nes Lietuvos pusę išprovokavo
@Atsakyk ka tau atsakyt ...islauze ir islauze ,maza girtu...debilu ?
Idomu, kaip patys skrys i Indonezija, Votnama, Kinija, Singapura? Savaite aeruostuose garantuota. Xa-xa-xa!
Sumyžta kremliaus vatynka
Sumyžta kremliaus vatynka
@Welcome tp Asia! A vot i Votnama ne skrysim. Vsio!
reiktu numušti ar bent jau akmenim apmėtyti .
Diržiuko prašosi
@Pribaltika Susigrūsk tą diržą kur nesueina, veiloke
@:))) prasosi i Sibiro platybes.matyt ju proseneliams-vokieciu naciu pakalikams,ten patiko.
@klumpiniai neonaciai Didžiuojiesi prosenelio vasilijaus darbeliais, debilvate?
@Agirdi didziuojuosi,kad broliska Rusu tauta jus nacius nugalejo.ir visada jie nugales.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų