Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ukraina reikalauja grazinti visas uzkariautas zemes ir moketi kompensacijas. Tai mazu maziausiai nerialistiska ju siandieniniai situacijai. Taigi, taip jie isdidziai, be kompromisu derybas atmeta jau ketvirta karta, bet fiziniame pasaulyje kuriame mes ir gyvenam pralaimi vis daugiau. Siuo metu EU ir US pozicija yra testi kara tuopaciu silpninat RU finansiskai. Toks alinimas gali trukti 1-3 metus iki sekancio etapo. Vakcinuoti, antivatnikai, transvestitu moteru bokse gerbejai ir palaikytojai, jusu smegenys unikalios nes tikite viskuo ka rodo TV ir esate arsiausi siu vertybiu gynejai arba jums 14 metu ir tevai jums nepaaiskina kas juoda, o kas balta. Vienaip ar kitaip cia yra daug nesamoningu apsiseilejusiu botu rekianciu karo sukius kuriu vieta fronte.
Hitleris prašo pagarbos
Valstybės tarnautojas,atliekantis savo tiesiogines pareigas yra pakalikas,tada didžiausi lakalikai Lietuvoje yra Budrys,Jansonas....tarp kitko,jis nuvyko AMERIKOS KVIETIMU.
@Jūsų smegenys supelijo nieks nekvietė, nulėkė, kad vėl badas nekiltų
dmitrijevas yra putino desnioji ranka pasiziurekit per televiziaja Navalno laida sekmadienio 19 dienos 18 valanda ir bus visa info apie ruskiu politika ir tvarka kurioje figuruoja sitas kremliaus atstovas
Nes yra patologinis melagis, išugdytas KGB.
lomonosove nenorėjo mokytis, pasirinko supuvusių vakarų stanfordą
Jei ir dabar Trumpas patikės tuo ruzkių brisium, tai jau tikrai su jo galva kažkas nebe taip.
Dimitrijevo vojažas tuščiomis
Dimitrijevo vojažas tuščiomis
Dimitrijevo "diplomatinio vojažo" tik tokie rezultatai, belieka ataskaitai Putinui ką nors aplot. Atvežta "morka", tunelio per Barenco jūros sąsiaurį už 60 mljd.$ "investicija", nieko nesuviliojo. Baigta, Rusija lieka be naftos $, nes už tas saujas, kurias nupirks Kinija, gaus juanius, ne dolerius. Ir Rusija jau tampa Kinijos provincija. Xi Jinping'ui nei kariuomenės įvest nereiks, tiesiog atsiųs gauleiterį į Kremlių ir viskas.
Tas dmitrevas turbūt irgi tik solovjovo kanalą žiūri:-D
Vatnykų, runkelių šunauja puola į isteriją apsiputoję, vos tik pamato Zelenskio vardą

Skaitomiausios naujienos




Į viršų