Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kiek daug laisvu byltarysiu specialistu atvyke i Vilniu papildo LT biudzeta...programuotojai zaidimu , sistemu kurejai....viskas deka koncervatoriu...taip ir toliau reikia kviesti juos i Lietuva, nes cia laisvai tilptu 20 mln. Gyventoju kaip telpa mazesneje salyje Olandijoje...LOL
@Camel
Uzimtu sali is vidaus ir be karo. Uztenka kiek jau yra. Nebesitvarko Vilnius.
Tegul laisves istroske bylarysiai persikelia i Lietuvą gyventi, tik.kad cia prie lovio tie patys komunistai...tai geriau vykti i Deutschlanda kur min alga i rankas 1500 euru...LOL
@Camel
buto nuoma ir paslaugos viską suėda,jie taupo labiau .
Ar dar ilgai laikysim ta kotletu kepeja ir vagia musu herba vyti.varykit laukant tuos slavus vergus jie tik vilniu nori jie yra snipu agentai.vykit laukant bulbasus rusus kam jie reikalingi ubagai dar išmaldos praso o ta kotletu kepeja baigiasi galiojimo laikas.
@Kotletu kepeja laikas namo.
Tai haholus rei tai pat varyti.
Tas Anatolij iš Minsko lanko vaikų darželį ir yra pavyzdingas.
Taigi normali ta reakcija. Juk tik debilas užingridas galėtų tikėtis kitokio rezultato. Taip nebūna diktatūrose. Todėl tai ir yra diktatūra.
neuzkals variklis tol jis bus bulbu bosas
nakty su baltais batukais...nebūtų loję, bet bandę nuvilioti nuo rusų, gal ir karo nebūtų...šių lojimų požiūriu bjauriausi Lt šuniukai
Baltaruskiai nėra tauta, kažkokia avinų banda. Kiek buvusių TSRS šalių narių, net mažos tapo savarankiškomis, o baltaruskijos kaip ir nėra, tik kažkokia ruskių vasalė. Ko verti žmonės, tokią ir valdžią turi. Avims nieko nereikia - aptvaro ir šieno, apie kokias nors laisves nė nesvajoja, juk paleistos pačios grįžta atgal.
@Tegul dar miega šimtą kitą metų
Laisvė??? Nuo ko ir kam ...kurie prie lovio ir vagia vagia vagia ..ir debilam pudrina smegenys
@Lietuvoje
@Tegul dar miega šimtą kitą metų
veisle ,tipo balti rusai :DDDDDDDDDDDDDD
@Tegul dar miega šimtą kitą metų
Bulbasai manikurtu genas jie nezyno kas jie esas kijevo rusia litvinai lenkai rusai nemoka kalbėti savo gudu kalbos tik rusu ir tikėjimas is maskvos kgb kiril meldžiasi. Paskui jie vagia mūsų istorijos ir kultūros ir herba vyti dar vilniu nori ir sako kad jie tikri lietuviai o mes zdmudai ir vytautas Mindaugas ir kiti kunigaikščiai buvo belarusai.ten ju istorikai ismoko is maskvos kgb propaganda taip ir liko Bulbasai smegenys .dabar vel lindo i rusijos padu tuoj putinas nustums bulbafureri tarakona pastatys gubernatorius is maskvos it surusins jiems smegenis bulbasams.visas pasaulio valstybės juokiasi is bulbasu niekados neturejo savo valstybės ir vėl atidavė savo sali Rusijai.
@Tegul dar miega šimtą kitą metų
Aviu banda tai tu . Pazystu daug baltarusu ir jie beveik visi uz Lokosenka .Ka geriau dabar Usrainoj su valdzioje jankiu zydu pastatytu narkomanu ?/Ir Baltarusijoj galejo buti taip pat ir Gruzijoj ir Venesueloj ir kitur .Glusas tu .
Virtus į didelį kalėjimą
Užtat mes "gerovės" bauduvos respublikoj turim tokį nuostabų, aukštą ir gražų prezidentą, bučiuojantį chacholų vėliavą :)
@0
Chūyijlo trolių tvarto gyviai?
@0
o tai ko tie batkos kolkoznikai tabunais veržiasi i Lietuvą? minsko traktoriu gamykloje alga 250-300 doleriu! už menkiausia cyptelėjimą-lazdu be eilės.tepk slides tenai jei čia blogai kirmine.
@kolkozimenibatkina
Alga ten tikrai ne 250-300 doleriu ,bet minimum 600 .ir pragyvenimas ten 2 kartus pigesnis .
@tankistas
Kas vadinama pragyvenimu, šiluma elektra ir kuras? Tau verge aišku to pakanka, nu dar pigios vodkos galėsi prigert ir apsimyzes voliotis.
@0
tu savo surask :D...pasikavojusi :D
@0
Varyk i bulvistana kloune, ten turėsi gerovės valstybę, tarakonas juk nielai kviečia
Baltarusių reakcija į Lukašenkos pergalę: „Tas pats, kaip ir anksčiau, ką čia dar galvoti?“