Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Priversti savo kariu turet bus pigiau manau ras norinciu kariaut ir ta visos valstybes darys , seniai Makronas siule darys ES karuomene ir tures taip daryt , JAV jau perr brangu samdyt bus .
Kuo greičiau. Kol dar ne velu, sitas psichas neadekvatus.
eikit nakum, karo velniai
@tvirta nuomonė O putleris kur nuejo ?
susprogdinti ginklų gamyklas - karai bai
susprogdinti ginklų gamyklas - karai bai
Tai kur gi ne, kas nori atsisakyti milijardų, gaunamų iš karo biznio. Tuoj kai ukrai užsibaigs - suras kitą kokią šalį jankių ir anglosaksų ginklų gamintojų korporacijų proxi karams.
@susprogdinti ginklų gamyklas - karai bai O rusai cia nei prie ko?
@Pala pala O tu, ne prie ko?
Viso gero!
JAV viena visko nepaveš, ir Europoj, ir Filipinuose, ir Korėjoj, ir Ramiajame vandenyne.
Europai reikia išaugti iš sauskelnių ir patiems savim pasirūpinti, arba stoti į Pederaciją jei jau gyventi nusibodo. /s
@jj Įdomiai gavosi, buvo jau pasijautę pasaulio valdovais first, prisistrategavo karų ir juos įgyvendindavo per proxi, dabar jau patys nepaveža, mat atsimušė savo dantis į Rusiją. Pasaulis pagaliau lengviau atsikvėps.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų